Skocz do zawartości
Gamebook

Sony Xperia M2 etui, pokrowce, folie

Rekomendowane odpowiedzi

art3Q

Kupiłem kilka dni temu M2 wersja biała i planuję zakup jakiejś ochrony na ekran i tył, co będzie lepsze folia 3MK Classic lub Solid, czy jakieś szkło? Kusi mnie strasznie żeby wypróbować jak by się to sprawowało ale na allegro są tylko jakieś no-name w cenie ok 10-15zł które nie wiem jak się będą sprawowały, Nillkin kosztuje 40 zł i nie wiem czy warto tyle dokładać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Posiadam Solid i póki co na tyle muszę przyznać że jest sporo rysek, ale to dlatego że solid jest tylko na przód, na tyle jest classic zwykły. Natomiast na przodzie ani jednej ryski do tej pory, a telefon dosyć intensywnie jest użytkowany ;)

Edytowane przez bbodex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art3Q

na tył mam i tak pokrowiec więc to nie stanowi problemu więc chyba faktycznie najlepszym wyjściem będzie 3MK Solid ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duals

Ja polecam osobiście na tył Solid 3mk a na przód ich nowy produkt, czyli elastyczne szkło ochronne. Jak ktoś strasznie boi się o telefon, to polecam udać się np do galerii handlowej i w jakimś sklepie nabyć kaburę na tylną obudowę i folia + kabura dadzą radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spirsu

Witam,

Mam takie pytanie ponieważ od nie dawna posiadam Xperie M2 i chciałbym się dowiedzieć czy warto kupować dodatkowe szkło hartowane na wyświetlacz czy nie trzeba. Pytam ponieważ zawsze miałem telefon z firmy Apple, teraz stwierdziłem, że trzeba spróbować coś nowego i nigdy nie używałem w Apple dodatkowych szkieł czy folii tylko używałem etui sylikonowe bądź SPIGEN na tył telefonu. Nie mogłem nigdzie znaleźć dla siebie odpowiedzi a szkoda telefonu jeden plus nie noszę go w kieszeni z kluczami, pieniędzmi itp. zazwyczaj jest położony osobno gdzieś zdala od tego typu rzeczy a jak mam go włożyć w kieszeń to też osobno i zazwyczaj jest to kieszeń wewnętrzna kurtki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś na wyświetlaczu musi być - nie ma dobrej ochrony i zacznie się rysować. Niech to będzie nawet folia, ale trzeba mu zapewnić jakąkolwiek ochronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spirsu

A to jednak coś wtedy mu kupię czy to szkło ochronne czy folię. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spirsu

Witam,

Tak więc dzisiaj ruszyłem swój tyłek w godzinach pracy krążąc po mieście pojechałem i kupiłem folię na ekran. Teraz jest znacznie lepiej ponieważ jednak folia to zawsze chroni przed ryskami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się... Ja mam aktualnie na tylnym panelu te oryginalną folię, ale już drugiego dnia jest na niej mała ryska. Gdyby nie folia to już bym miał porysowany tylny panel.

Ale i tak czekam już na swój zestaw z pokrowcem i folią. dzięki temu zapewnię 100% ochronę mojej "emce"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi