Skocz do zawartości
DominiQ_1998

Asus Transformer TF101G- jak odblokować bootloader, jak wgrać root i cwm recorvery, jakie są kernele i custom romy do niego

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemka. Mój kuzyn ma tableta Asus Transformer TF101G i chcialem sie zapytać czy ten tablet ma zablokowany bootloader jesli tak to jak go odblokować ,jak wgrać root i cwm recorvery oraz jakie są custom romy do niego i kernele. Jeśli trzeba wgrać kernel to jak go wgrać. Prosze o pomoc.

Edytowane przez Igorius
    poprawiam tytuł tematu ze względu na krótki staż usera na forum oraz małą ilośc postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Notatka od Moderatora: Igorius
    wykrzyk.png W dziale ROM-y & Modyfikacje nie zakładamy tematów z pytaniami. Przenoszę do pomocy technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WItam

Nie chce zakładać nowego wątku więc podepnę się tutaj.

Mam Asusa Tf101G , chcę go zrootować. Czytałem o 1-click , używałem OneclickrecoveryV0.4.2 (gdzie zawiesiłem się na etapie wrzucania twrp itd i trochę się cykam już) , oddzielnie poradnik z tego działu o rootowanieu 9.2.2.3 i teraz to już nie wiem jak zrootować go aby nie stracić sprzętu.

Ogólnie miałem główny problem z połączeniem go z komputerem w ogóle adb device nie widziało go po wielu stronach przeczytanych i wykonanych czarach głównie z wątku root 9.2.2.3 z forum zaczął go widzieć i jest ok. Sam tablet działa z tego co widziałem ma wrzuconego do pamięci recoveybloop i super user jako pliki ale nie jest wgrane i nie mam roota.

Proszę o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi