Skocz do zawartości
eMPeeS

Nie wyświetla się okno do logowania w hotspot

Rekomendowane odpowiedzi

eMPeeS
    Napisano (edytowane)

Mam telefon LG P9, który normalnie w domu łączy się z wifi ale gdy jest na mieście darmowy hotspot który wymaga zaakceptowania regulaminu to inne telefony od razu przełączają na stronę do logowania (akceptacji regulaminu). Tu nie dzieje się nic i nie można korzystać z sieci.

Edytowane przez Szynku
    Rozwiązany problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

To jest normalna procedura. Chcąc korzystać z publicznego hotspota zazwyczaj trzeba zaakceptować regulamin i się zalogować. Po tej operacji powinieneś normalnie móc korzystać z Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Z tego co zrozumiałem problem eMPees polega na tym, że NIE wyświetla mu się ta strona z regulaminem, i musiał by ją znać żeby zaakceptować regulamin. Z jakiej przeglądarki korzystałeś próbując wejść na stronę z regulaminem? Oczekujesz, że od razu jak się podłączysz do hotspota to się włączy przeglądarka? U mnie zawsze sam musiałem ją włączać i to była strona startowa. Jak to nie zadziała to wyczyść dane przęglądarki i spróbuj ponownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp107

@eMPees

Jeśli korzystasz z Opery Mini lub UC Browser mini lub jakiejkolwiek innej kompresującej dane "w locie" to to nigdy nie zadziała.

Spróbuj innej przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eMPeeS

Dzięki Adamo1139 i mp107, że zrozumieliście mój problem. Rzeczywiście korzystałem z domyślnie instalowanej Opery (nie wiem czy mini) i nawet gdy ją włączyłem ręcznie po podłączeniu do hotspotów to i tak nie było okna do logowania. Spróbuje innej przeglądarki jak tylko będę miał dostęp do normalnego neta (obecnie jestem na aero)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi