Skocz do zawartości
patch

[Dyskusja] Najlepszy ROM na naszego L9

Rekomendowane odpowiedzi

zia26
    Na poczatku słabo dziala musisz na pierwszy raz włączyc internet i GPS żeby dobrze złapał fixa potem bez Neta BD ładnie chodzil. Pierwszy raz BD lapal fixa 5-10min

Mi takze najpierw łapał dlugo, potem niby wszystko ok ale jednak sie spsuło to i byla bieda. Nowy cyjan11 takze sie nie popisal. Jedyny rom ktory obecnie mam i na ktorym gps dziala bez jaj dlugo to stock v20o., Na czym innym u mnie sie w Ingresa grac po prostu nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam SOKP, całkiem spoko ale jest trochę błędów. Carbon chyba lepszy bo ma więcej dodatków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

Ogolnie stwierdzam ze troche lipa jest z ROMami. Problem z GPS mnie akurat nie dotyczy bo nie uzywam, ale zauwazylem, ze jest problem z wylaczeniem NFC w ROMach 4.4. Trzeba zrestartowac telefon aby ono sie poprawnie wylaczylo/wlaczylo.

Ogolnie siedze na stocku 4.1.2, natomiast mam pytanie, czy jest jakakolwiek mozliwosc poprawy dzialania multitaskingu? Strasznie szybko LG ubija procesy...

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Są mody które niby to poprawiają, ale nie wiem w jakim sensie tzn. nie jest to dokładnie opisane. Mody znajdziesz w kategorii Romy i Modyfikacje na głównym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam!

postanawiam kupic ten telefon chciałbym sie dowiedziec jaki rom byłby najlepszy

Wymagania: dobry czas na baterii,szybkość,brak bugów.Reszta mniej istotna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

albo bateria, albo szybkość, jeśli bateria - mokee, jeśli wydajność - cm11 od Artasa, crystalPA (ma trochę bugów), jakieś Romy oparte o 4.2.2 typu pac i polishblood (polishblood i ma dobrą baterie, i niezłą wydajność, ale nie aktualizowany od roku)

CrystalPA 7.00, Enigma v1.06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie podobne pytanie dawno nie zaglądałem i nie wiem co teraz jest w miarę przyzwoite oby dograć do L9. Przez ostatni rok siedziałem na Miui V5 ale jako że już nie jest aktualizowany postanowiłem spróbować innego.

Na czym by mi zależało

Przede wszystkim na podmianie pamięci na Miui brakowała mi często miejsca, i w miarę działającym GPS, zastanawiam się nad CrystalPA 7.00 będzie to w miarę hulało bo chyba ten Rom ma już w sobie podmianę pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

nie da się przynosić na SD, nie ma dostępu do wewnętrznej dla użytkownika, nie ma podmiany, przynajmniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakimś skryptem nie da rady podmienić pamięci bo na Miui chyba nawet skrypty nie chodziły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

nasheich xfiles podawał gdzieś link do pliku, i powiedział co trzeba zrobić z zipem od romu, ale nie pamiętam gdzie to było, może spytaj się jego na xda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi