Skocz do zawartości
X-Ray70

Brak wolnego miejsca w pamięci.

Rekomendowane odpowiedzi

Od niespełna dwóch miesięcy jestem posiadaczem Lenovo P780 (Speed Version). Od kilku dni pojawia mi się komunikat o niewystarczającej ilości miejsca w pamięci telefonu i że niektóre aplikacje mogą działać nieprawidłowo. Posiadam w nim kartę SD 16 GB i ona jest ustawiona jako domyślne miejsce instalacji. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Napisano (edytowane)

Czy nie jest tak, że karta jest ustawiona jako domyślne miejsce zapisu danych, a nie instalacji? Aplikacje instalowane są w pamięci telefonu. Sprawdź w menedżerze aplikacji. Na dole masz podaną ilość zajętej i wolnej pamięci.

W zakładce "Downloaded" mam pamięć internal: 756 MB used i 755 MB free. Niektóre aplikacje mają opcję "move to external storage".

Następna zakładka "External Storage". To jest właśnie karta. Tu akurat nie mam żadnej aplikacji, a mimo to (w tej chwili) tylko 309 MB free. Mam dużo swoich danych.

Kolejna zakładka "Running". Tu masz uruchomione aplikacje i na dole ilość zajętej i wolnej pamięci RAM.

Następna: "All", wszystkie aplikacje. U mnie wszystkie są w "Internal Storage". I znów wolna i zajęta pamięć tak jak w pierwszej zakładce.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od niespełna dwóch miesięcy jestem posiadaczem Lenovo P780 (Speed Version). Od kilku dni pojawia mi się komunikat o niewystarczającej ilości miejsca w pamięci telefonu i że niektóre aplikacje mogą działać nieprawidłowo. Posiadam w nim kartę SD 16 GB i ona jest ustawiona jako domyślne miejsce instalacji. Bardzo proszę o pomoc.

Poniżej kilka zrzutów:

post-333841-14255750690817_thumb.png

Podobny problem opisał tu - https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Phones/LENOVO-P780-PROBLEMS/td-p/1250941/page/14 użytkownik eagle01.

post-333841-14255750688852_thumb.png

post-333841-14255750689458_thumb.png

post-333841-14255750689919_thumb.png

post-333841-14255750690372_thumb.png

Edytowane przez awygo
    Spoilerujemy załączniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy da się jakoś zrobić tak, żeby aplikacje instalowały się na karcie SD ? Od kilku miesięcy jest to dla mnie bardzo uciążliwe ponieważ kara pamięci jest prawie pusta a ja mimo to nie mogę instalować żadnych aplikacji ze względu na brak pamięci. Zainstalowanych aplikacji nie mogę przerzucić na kartę...jak sobie radzicie z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi