Skocz do zawartości
magiczny władek

Pokrowiec do biegania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam pokrowca do biegania dla modelu K&M Drive, mam pytanie do użytkowników, którzy są może w posiadaniu takowego pokrowca. Jakiego pokrowca używacie, albo polecacie, lub mieliście doświadczenie z jakimiś, bo jak wiadomo raczej lepiej jest mieć dobrze dopasowany by telefon zbytnio się nie przemieszczał. Wymiary telefonu to 132 x 65 x 13 mm a nie wiem w jakim pokrowcu dobrze by leżał.

Znalazłem coś takiego, lecz wymiary nie do końca się pokrywają:

Etui nr 2 - Etui POKROWIEC opaska NA RAMIĘ DO BIEGANIA telefon (4363018703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub

Wzór nr 2 - Etui NA RAMIĘ Pokrowiec OPASKA DO BIEGANIA TELEFON (4372838158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub

Pokrowiec Etui NA RAMIĘ OPASKA DO BIEGANIA TELEFON (4380270249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jakieś sugestie? Doświadczenia? Proszę o opinię lub inne propozycje dot. pokrowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym raczej odradzał kupno czegoś takiego przez internet. Pamiętaj o tym, że Drive ma dość specyficzne wymiary (grubość) i najzwyczajniej może się w takim etui po prostu nie zmieścić. Może Ci się poszczęści i wypowie się tu ktoś kto już posiada taką opaskę, ale jeśli nie to odpuść sobie kupno na odległość. Proponuje przejść się do kilku sklepów z artykułami gsm

Edit:

Właśnie szukałem jakiegoś twardego etui na Drive i natrafiłem na to http://allegro.pl/etui-pokrowiec-na-reke-bieganie-kruger-matz-drive-i4334716496.html. Teoretycznie pod ten model, więc raczej nie powinno być problemów. Mimo to polecam kupno bezpośrednie. Zawsze lepiej samemu sprawdzić

Edytowane przez Dexter_punk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jop2

Ale wystarczy pójść do sklepu sportowego i zapytać, tam powinni mieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poro

Etui Opaska Na Ramię Telefon Samsung Biegania SONY (4520136936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupiłem i polecam : D pasuje idealnie i słuchawy też dają rade ale trzeba dobrze przymocowac zeby nie ocieralo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi