Skocz do zawartości
PLANETA

Futerał, pokrowiec, etui - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

DSC03579.jpg

moj kumpel ma ten futeral ale do Noki 5800 jezeli nie jest poszerzony to jest za ciasny tym bardziej ze wnętrze jest anty poślizgowe co sprawia ze Ace sie ciężko wyjmuje, co do wykonania jest za******e!

ja chętnie zakupil bym cos takiego: FUR_PION_FIBER_SAM_GALAXY_ACE_BLK_06.jpg

tylko zeby nie bylo tylu obudowanego bo jjak dla mnie jest to bezsensu, jutro smigam na miasto poszukac pokrowca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e1mo
    [...]ostatecznie ta wsuwka może być, ale zawsze to jakiś problem i do kieszeni się nie nadaje.

Ja noszę telefon we wsuwanym futerale i żadnych problemów z noszeniem go w kieszeni nie zauważyłem.

Moim zdaniem zwykły wsuwany futerał jest optymalnym rozwiązaniem, jest poręczny, telefon się nie rysuje no i cena jest przystępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o takim czymś??

ładny się prezentuje:

NIEZNISZCZALNY S-SHAPE SAMSUNG S5830 GALAXY ACE +P (1600169260) - Aukcje internetowe Allegro

ale zastanawia mnie to czy mocno telefon się pogrubi nie lubie klocków a ace bardzo wygodnie w kieszeni lezy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    docups

Wysuwanego bym nie chciał... Mam teraz na suwak ale nie sztywny i niestety nie jest zbyt wygodny i będę polował na sztywny na suwak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem sobie ostatnio NIEZNISZCZALNY S-SHAPE SAMSUNG S5830 oraz folie na ekran bo pomimo wszelkich komentarzy jednak ekran się rysuje. Wracając do pokrowca jest super nie wygrubia telefonu a jest duż lepszy od kabury, którą też miałem i nie była za bardzo praktyczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Osobiście wczoraj zakupiłem w Orange skórzane etui w kształcie "klapki" z zapięciem na magnes i mogę polecić każdemu. Telefon ciasno siedzi, nic się nie zarysuje i pewniej leży w ręku. Coś podobnego do tego co kolega wcześniej wysłał:

QUALITY CARBON FIBER SAMSUNG S5830 GALAXY ACE + PT (1600164967) - Aukcje internetowe Allegro

Cena 20 zł. Wygodniejsze jest od etui ponieważ nie trzeba wyciągać tel. i go chować. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam takiego. Zabrałem żonie od jej Iphone'a i pasuje idealnie :) Ogólnie to dla mnie, ze względu na uchwyt samochodowy wchodzi w grę jedynie pokrowiec tego typu (wsuwka) lub kabura (których notorycznie nie znoszę). Żona do Iphone'a używa takiego futerału z klapką jak ten powyżej. W sumie chyba najbardziej praktyczny, jednak w moim przypadku nie wyobrażam sobie ciągłego przekładania z futerału do uchwytu samochodowego i z powrotem. Nie wiem co by się pierwsze poddało - telefon czy futerał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszy pokrowiec. Spelnia swoje zadanie idealnie. Wnetrze wyscielone jesr materialem podobnym do zamszu bardzo mile w dotyku(bynajmniej u mnie). Dobrze uszyty , szybko sie nie zniszczy. Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rogal7

a ja bardzo mocno polecam:

BLACK CARBON CLIP SAMSUNG S5830 GALAXY ACE + FOLIA (1665791735) - Aukcje internetowe Allegro

wczoraj zamówiłem, dzisiaj obudowa dotarła i jestem bardzo zadowolony. Minimalnie powiększa cały telefon i przede wszystkim ten "zatrzask" nie odstaję od futerału. Dodatkowo, rzeczywiście powierzchnia jest z takiej faktury, że raczej ciężko będzie ją naruszyć.

P.S.

To nie reklama, po prostu jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi