Skocz do zawartości
PLANETA

Futerał, pokrowiec, etui - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiicek

@arek223 Co do pierwszej obudowy ochronnej posiadam ją i ma jedną wadę: zakrywa przyciski regulatora głośności i Power. Może i to powinno być przydatne, bo w takim wypadku klawisze nie wcisną się same w kieszeni, ale często gdy trzymam telefon w dłoni to przypadkowo nacisnę któryś z nich. Do tego nie trzeba właściwie naciskać centralnie w przycisk tylko wystarczy lekko nacisnąć kant lub miejsce nad przyciskiem. Jest to dosyć irytujące i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O której mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

również przymierzam się do kupna etui bo ponieważ z doświadczenia wiem, że telefony lubią mi wypadać z krótkich spodenek. Przed nami lato więc obstawiam, że tel wypadnie mi z 5 razy:D, nie chcę go zniszczyć już po 2-3 miesiącach od kupna. Nie podobają mi się pokrowce takie bardziej na stałe, więc pod uwagę biorę tylko wsuwki.

Pokrowiec slim KWADRATY czarny do SAMSUNG GT-S5830 Galaxy Ace.

ta całkiem fajna, ale ma 1 ogromną wagę. Zapięcie na rzep zamiast jakiś magnes czy cuś;/

---------- Post dołączono o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Właśnie kupiłem to etui. Dodają do niego 2x folię i dostawa ekonomicznym gratis.

TELONE ONYX + 2 x FOLIA SAMSUNG S5830 GALAXY ACE (1698026266) - Aukcje internetowe Allegro

Ciężko wybrać etui widząc je tylko na zdjęciach;/ mam nadzieje, że nie wywaliłem kasy w błoto na jakieś badziewne etui, te folie też mogą być słabe, ale nie ma co krytykować do czasu otrzymania towaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kiicek

@arek223 Mówię o pierwszym z kolei, które podałeś w ostatnim poście. To, które podobno jest za śliskie. Mam prawie identyczne (mogę pokazać na zdjęciach), kupione w komisie i wcale nie jest tak śliskie jak mogłoby się wydawać. Nawet kładąc na pochyłej powierzchni się nie zsuwa. Jest wykonane z TPU i muszę powiedzieć, że jest to zadziwiająco wytrzymały materiał przy zachowaniu elastyczności. Próbowałem skrobać po nim palcami, wykałaczką a nawet nożykiem kuchennym i ZERO rys. Niestety wbrew temu co widnieje na aukcji jest dosyć palcolubny, zostają na nim śladu po palcach, ale są widoczne tylko "pod słońce". Jak na razie nie mam zamiaru wymieniać tego pokrowca, chociaż zastanawiałem się też nad wsuwką.

Pozdrawiam, Kiicek.

PS. Nie kupowałem z tej aukcji, tylko w komisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odebrałem dziś na poczcie ten futerał: TELONE ONYX + 2 x FOLIA SAMSUNG S5830 GALAXY ACE (1698026266) - Aukcje internetowe Allegro

jestem średnio zadowolony. W środku wcale nie ma miękkiej wyściółki jak napisano na aukcji. Jest bardzo cienka warstwa jakiegoś materiału, ale zdecydowanie zbyt cienka by mówić o miękkiej wyściółce.

Zapięcie za bardzo odstaje od telefonu ok.1 cm;/

W zestawie są 2 folie, których jeszcze nie używałem, ale patrząc na futerał to po foliach rewelacji się nie spodziewam

edit: zamontowałem folię. średnio mi to wyszło bo mam 2 małe pęcherzyki powietrza. Zobaczymy jak będzie się spisywała

Edytowane przez modessef1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dzisiaj się zaopatrzyłem w zwykłą "wsuwkę" i folię o taką:ANTY-SPY folia ochronna Samsung s5830 galaxy ACE (1713280610) - Aukcje internetowe Allegro. z tym, że nie dałem 19zł a 8, w punkcie plusa ;). Trochę średnio mi wyszło naklejenie bo mam do groma pęcherzyków ale jakoś mi to nie przeszkadza :) wyczytałem na "instrukcji" do tej folii, że można ją ściągnąć, umyć i założyć ponownie, więc jeśli to prawda to bajka, a nawet jeśli nie to 8zł wydać na folie nawet raz na miesiąc to grosze, a zawsze wyświetlacz bezpieczniejszy ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uważam że wszelkiego rodzaju wsuwki itp to strata miejsca ja zakupiłem futerał podobny do tego

G15 - sklep internetowy, akcesoria fotograficzne, karty pamięci, albumy, filtry foto...: Futerał GSM GOLLA IRON szary

modelu który zakupiłem w Media M. nie mogę nigdzie odszukać.

A teraz powiem dlaczego taki wybór:

Galaxy ACE ma dość duży rozmiar a ja na zazwyczaj noszę przy sobie portfel więc kiedy używałem etui wsuwanego miałem dwie wypchane kieszenie co nie stanowi problemu w spodniach z dużymi kieszeniami jednak w przypadku dopasowanych jeansów jest dużym utrudnieniem, Etui zapinane do paska trzymane z boku na biodrze nie przeszkadza mi we wsiadaniu do samochodu ani kiedy pomagam dziecku wiązać buty. Przełożyłem do tego etui niezbędne dokumenty typu dowód osobisty, prawo jazdy , karty kredytowe i dowód pojazdu i mam przy sobie wszystko w jednym zamiast portfela w kieszeni i telefonu w drugiej albo na szyi na smyczy. Dodam ze z etui na rzepy przy pasku telefon szybko się wyciąga i jest dużo bezpieczniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Squash

Witam

Ostatnio byłem na Węgrzech i pięknie obiłem sobie telefon na tej srebrnej ramce. I chciałbym sobie kupić pokrowiec , takie jakby rube case ale tylko na ta ramkę , takie coś podobne jak dodawali do Iphone 4 do poprawy zasięgu. Jest takie coś gdzieś dostępne?

O takie coś mi chodzi. 894500x_bumpercasehand_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi