Skocz do zawartości
PLANETA

Futerał, pokrowiec, etui - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

A to już zależy od twoich preferencji. Ja preferuję etui z klapką, ale najwygodniej jest nosić sam telefon. Inna sprawa, że przy upadku bez etui może się porysować nie tylko ekran. To, co pokazałeś chroni telefon z każdej strony, ale przy upadku na kamień ekranem w dół wiadomo co będzie. W dodatku telefon zrobi się gruby, a wystająca dookoła ekranu część może przeszkadzać przy użytkowaniu.

Ja mam podobne do tego: POKROWIEC KABURA ETUI S5830 GALAXY ACE + FOLIA 24h (1898431973) - Aukcje internetowe Allegro

i jestem zadowolony. Dodatkowo, jak spadnie otwarte ekranem w dół ekran i tak nie dotknie ziemi, bo ścianki wystają ok 1 mm, co jest zawsze jakąś ochroną i nie przeszkadza w użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam w auchanie za 9,90 kupilem pokrowiec:P i jest ok

Wytapatane z Galaxy Ace:D

CM 7.1 OFFICIAL:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a4tech

Rewelacyjna jest nowość z Allegro - "COMBO MESH CASE".

Jak dla mnie najlepszy jaki kiedykolwiek miałem. Dobre spasowanie, dobre materiały i dzięki niemu fonem można "rzucać" ;)

Nie ma opcji żeby telefon sam (nawet po upadku) wysunął się z "pokrowca".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Nom ja mam gumowy i nie narzekam ,ale i ten jako następny wypróbuję zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skusiłem się na kupno tego pokrowca:

Porkowiec SLIM Kwadraty izigsm

Przyszedł dzisiaj, tylko jest pewien problem. Mam wrażenie że jest za ciasny. Wciśnięcie telefonu całego do końca pokrowca graniczy z cudem, a późniejsze jego wyjęcie też nie należy do najłatwiejszych.

Czy ktoś kto też zakupił ten pokrowiec może się podzielić wrażeniami jak to było u niego od początku użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane

Też mam "wsuwkę" z paseczkiem do wyciągania i zapięciem na rzep.

Pierwsze parę razy na pewno było trochę ciasno, ale potem się wyrobił.

Z wyciąganiem nie miałem żadnych problemów, tasiemka spełnia swoje zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupujecie futerały na allegro, w sklepach internetowych... Może czas wesprzeć trochę Polskich producentów?:)

Jest taka firma SOX, produkcja 100% polska, może nie kosztują jak Chińskie towary po 9,90, ale wydac 25 zł raz na fajny futerał to chyba nie jest tragedia?

Ja osobiście korzystam z tego

http://sox.pl/products/id/1445/false

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane

Tak ogólnie jestem za wspieraniem polskiej produkcji i przyczynianiem się do rozwoju naszej gospodarki;)

Ale nie miałem zielonego pojęcia o tej firmie.

Zakup na allegro był bardziej "poręczny" a pośrednik sprzedający mi "chińszyznę" też swoje zarobił;)

Więc poniekąd rozwój gospodarki wsparłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rewelacyjna jest nowość z Allegro - "COMBO MESH CASE".

Jak dla mnie najlepszy jaki kiedykolwiek miałem. Dobre spasowanie, dobre materiały i dzięki niemu fonem można "rzucać" ;)

Nie ma opcji żeby telefon sam (nawet po upadku) wysunął się z "pokrowca".

Kupiłem ten futerał. Moje odczucia po dwóch tygodniach?

Najbardziej rzucającą wadą jest ciągle przyczepiający się kurz. Guma ciągle przyciąga jakiś syf w postaci kurzu i włosów. Bez futerału jest znacznie lepiej. Drugą wadą jest to że twardsza część futerału nie dopasowuje się idealnie do "pierwszej lżejszej" co nie estetycznie czasem wygląda. Po za tym twardsza część jest w pewien sposób krucha. A raczej jej pokrycie. Jakby to nazwać. Przy samym upadku będzie ok. Będzie cała i nieporysowana. Ale przy kantach jak chwile poskrobiecie paznokciem lub kluczem to ukazuje się biały materiał. Jednym słowem farba łatwo schodzi przy krawędziach.

Co do ochrony telefonu to wykonuje swoje zadanie. Nie raz telefon leciał z rąk i do dziś wygląda jak nówka. Szkoda że nakładanie folii nie poszło z myślą. Ale co zrobić =/?

Polecam tym którym zależy na ochronie telefonu a nie estetyce.

Moja ocena to 8/10 (naciągane 8 :P).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi