Skocz do zawartości
daredevil.mk

Desire HD Gingerbread - S-OFF, ROOT, Recovery - pełny unblock - poradnik!

Rekomendowane odpowiedzi

Sony13
    Nie ma różnicy czy robię downgrade do 1.32 z 1.72 albo 2.3.3? :)

Oczywiście,że jest. Obecnie tylko na 1.32 można wprowadzać te modyfikacje, które u mnie nie działają pomimo downgade i poprawnego połączenia urządzenia z pc.:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chiałbym zaktualizować mojego Desire HD do najnowszej wersji oprogramowania. Wybieram opcję sprawzenia dostępności aktualizacji i takowych brak. Mam go zrootowanego i wgranego softa 1.72.405.3.

Jakie kroki powinienem wykonać żeby dokonać aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam ogromny problem, mieszkam w UK i mam HTC Desire HD. Telefon jest branded na ORANGE niestety. Wszystko było pięknie do czasu kiedy nie zrobiłem update z froyo na gingerbread. Jestem strasznie nie zadowolony z tego i chciałbym zrobić downgrade. Próbuje tego już dzisiaj cały dzień i najgorsze jest to że jestem zielony (głupi) jeśli chodzi o HTC i zmienianie soft... A więc robie wszystko według poradnika ale nie chce mi wyskoczyć #. Na dole załączam link do screenów z cmd. Mam goldcard niby zrobioną i chyba według mnie jest wszystko ok ale nie wiem dlaczego nie chce iść do przodu. Powiem także ze mam HTC Sync na laptopie i używam Windows 7 Ultimate 64-bit i wszystko robie jako administrator. Telefon również jest podłączany w trybie tylko ładowanie i ma debugging włączone. Także według mnie wszystko ok.

Proszę bardzo o pomoc. Osoby które będą wstanie mi pomoc napewno zostaną nagrodzone :)

p.s. screeny są różne bo różnie probowałem nie mając już nerwów do tego.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wypadku windowsa 7 64 bit lepiej robcie to w trybie xp mode albo uzywajac innej vm po prostu sa jazdy

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    Napisano (edytowane)
    Witam wszystkich,

Mam ogromny problem, mieszkam w UK i mam HTC Desire HD. Telefon jest branded na ORANGE niestety. Wszystko było pięknie do czasu kiedy nie zrobiłem update z froyo na gingerbread. Jestem strasznie nie zadowolony z tego i chciałbym zrobić downgrade. Próbuje tego już dzisiaj cały dzień i najgorsze jest to że jestem zielony (głupi) jeśli chodzi o HTC i zmienianie soft... A więc robie wszystko według poradnika ale nie chce mi wyskoczyć #. Na dole załączam link do screenów z cmd. Mam goldcard niby zrobioną i chyba według mnie jest wszystko ok ale nie wiem dlaczego nie chce iść do przodu. Powiem także ze mam HTC Sync na laptopie i używam Windows 7 Ultimate 64-bit i wszystko robie jako administrator. Telefon również jest podłączany w trybie tylko ładowanie i ma debugging włączone. Także według mnie wszystko ok.

Proszę bardzo o pomoc. Osoby które będą wstanie mi pomoc napewno zostaną nagrodzone :)

pomaga również przywrócenie ustawien fabrycznych telefonu, wtedy powinno zadziałać miałem 2 razy tez sam problem na dwóch różnych DHD i to pomogło po tym zabiegu za pierwszym razem pokazało sie # jak dalej nie będziesz wiedział pisz do mnie na gg (nawet jak niedostępny)

Takie małe pytanko dla autora poradnika.

Rozumiem ze do punkt F trzeba zrobić ale dalej juz nie koniecznie po co pchać sie znów do 2.3.3 jak można zrobić reszte na 2.2 szybciej i wygodniej. takie jest tylko moje zdanie :)

Edytowane przez MaaNyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam wszystkich,

Proszę o jakieś sugestie mam ten sam problem i nie mogę sobie poradzić brakuje mi już pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

acer111 robisz podobny błąd jak ja - istotne jest stawianie: \ do dysku - a w drugą strone / katalogi.

Ja dochodze do kesza (#) i dalej klapa . Nic nie idzie dalej wpisać

Może jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acer111 robisz podobny błąd jak ja - istotne jest stawianie: \ do dysku - a w drugą strone / katalogi.

Ja dochodze do kesza (#) i dalej klapa . Nic nie idzie dalej wpisać

Może jakieś wskazówki.

Poradziłem sobie i służę pomocą jakie oprogramowanie posiadasz?

Jeżeli 2.37 to jest świetny poradnik w google wpisujesz upgrade 2.37 i wchodzisz gdzie w tytule jest 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Desire HD - 2.36.405.8

System XP Home - wersja 2002 SP3

---------- Post dołączono o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

No udało się : jest Android 2.2 , wersja 1.32.405.6

Ale dalej ani rusz , PROSZĘ O POMOC !

co odznaczamy w Visionary r14 - ?

rozumiem że , Temproot now i Attempt Permroot now

Easy Radio tool v2_2 nie wczytuje się do końca , podobnie jest z EasyS-OFF

gdzie tkwi bład. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

@up

Musisz mieć prawidłowo wgrane SDK, NET Framework'i 3.5 oraz 4.0 oraz zaktualizowane HTC Sync

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi