Skocz do zawartości
daredevil.mk

Desire HD Gingerbread - S-OFF, ROOT, Recovery - pełny unblock - poradnik!

Rekomendowane odpowiedzi

coś tam win instalował, ale faktycznie nie widzi go pc. Próbuje znaleźć stery ale nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coś tam win instalował, ale faktycznie nie widzi go pc. Próbuje znaleźć stery ale nic z tego

Zainstaluj HTC Sync.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reiven

WojtasTaba, Ustawienia > informacje o telefonie > informacje o oprogramowaniu i jak masz w wersji systemu android 2.3.3 to masz gingerbreaka, jak 2.2 to froyo.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dotarłem do:

Po tej procedurze wyłącz telefon i uruchom go ponownie trzymając jednocześnie przycisk włączenia i Volume - (ściszanie). Telefon popracuje trochę, pokaże recovery i będzie Cię prosił o potwierdzenie upade'a. Potwierdź przyciskiem Volume UP (Głośniej) i czekaj cierpliwie. Po skończonej operacji telefon będzie można zresetować (o ile sam się nie zresetuje - nie pamiętam). Obserwuj to, co wyświetla się na wyświetlaczu i postępuj zgodnie z instrukcją, nie martw się, to nic trudnego!Po tej procedurze wyłącz telefon i uruchom go ponownie trzymając jednocześnie przycisk włączenia i Volume - (ściszanie). Telefon popracuje trochę, pokaże recovery i będzie Cię prosił o potwierdzenie upade'a. Potwierdź przyciskiem Volume UP (Głośniej) i czekaj cierpliwie. Po skończonej operacji telefon będzie można zresetować (o ile sam się nie zresetuje - nie pamiętam). Obserwuj to, co wyświetla się na wyświetlaczu i postępuj zgodnie z instrukcją, nie martw się, to nic trudnego!

wyskakuje mi zaraz po złotym pasku postępu wywala mi "CID incorrect" oczywiście w trakcie sprawdzania PD98IMG.zip incorrect no image

---------- Post dołączono o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Wszystkich którzy mają problemy odsyłam pod adres http://forum.android.com.pl/f224/odbrandowanie-orange-instrukcja-krok-po-kroku-htc-desire-hd-upgrade-do-2-36-a-67435/

Edytowane przez kotlarix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moge zaupdatewac do 2.3 poniewaz odinstalowalem w miedzyczasie facebooka. Ponowna instalacja z Marketu nic nie dała a i przywrocenie ustawien fabrycznych tez nie. Jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wszystko tak jak jest w poradniku tylko teraz nie mogę zrobić aktualizacji pisze ''Twój telefon jest obecnie zaktualizowany'' a mam 1.32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Podczas tej zabawy pozbylem sie mozliwosci wejscia do recovery mode. Moze jakas mądra glowa o ile jest tu jakas potrafi pomoc ?

Dzięki za pomoc ! Same tęgie głowy tu widzę są !

Edytowane przez mleq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6
    Zrobiłem wszystko tak jak jest w poradniku tylko teraz nie mogę zrobić aktualizacji pisze ''Twój telefon jest obecnie zaktualizowany'' a mam 1.32

Jak masz 1.32 to nie ten dział kolego.. Gingerbread to wersja 2.3.3 systemu ;)

Zapraszam tutaj --> http://forum.android.com.pl/f224/modowanie-htc-desire-hd-dla-poczae-tkujae-cych-45449/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zrobiłem aktualizacje do andka 2.3 i mam zrobić ostatni krok czyli "Edit 12.05.2011: Po wgraniu recovery ponownie realizujemy wgranie Hboot - czyli punkt "e" jeszcze raz! - To dopiero umożliwi nam zmianę radia." ale w programie wyskakuje:

error incompatible ROM/kernel

i co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytanie u mnie to samo co u kolegi wyżej

htc.jpg

ak zrobiłem aktualizacje do andka 2.3 i mam zrobić ostatni krok czyli "Edit 12.05.2011: Po wgraniu recovery ponownie realizujemy wgranie Hboot - czyli punkt "e" jeszcze raz! - To dopiero umożliwi nam zmianę radia." ale w programie wyskakuje:

error incompatible ROM/kernel

i co teraz?

gdy sprawdziłem co jest napisane w recovery mode na górze zamiast oczekiwanego ace pvt ship s-off eng

jest ace pvt ship s-off rl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi