Skocz do zawartości
tomme45i

[32A]Upgrade/Downgrade Radio & SPL & Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

przenieście tutka do FAQ, tam jego miejsce

btw mi osobiście się bardzo przyda, bo GyD tak mi ostatnio muli telefon, że uj mnie strzela ;>

a Cursor to jedyna rozsądna alternatywa z Sense bez którego ciężko mi żyć ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

btw jest jakies nowe radio do magica ktore poprawia w jakis sposob zasieg 3G/Wifi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yahuto

ze tak sie zapytam czy to znaczy ze moge isc do dzialu HERO i pobierac ich romy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy to znaczy ze moge isc do dzialu HERO i pobierac ich romy?

Ja bym nie próbował. cursordroid przygotował rom, aby działał z tymi radio i spl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Możesz, ale nie będzie Ci działać wifi, diody, trackball, bt i coś o czym jeszcze zapomniałem. Aby te rzeczy działały potrzebny jest dedykowany magikowi kernel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yahuto

ok pobralem juz 3 razy downgrade i za kazdym razem jak sie wypakowuje otrzymuje info : file is broken.

Poprawny DOWNGRADE:

- 1.33.2010 Engineering SPL HBOOT image

- 3.22.20.17 Radio image

- Amon_RA Sapphire H Recovery (Latest is 1.5.2 as of this post)

Edytowane przez yahuto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok pobralem juz 3 razy downgrade i za kazdym razem jak sie wypakowuje otrzymuje info : file is broken.

Link poprawiony. Dzięki za zgłoszenie tego problemu. Ponownie upiąłem na mediafire i dodatkowo pobrałem, żeby sprawdzić czy jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem tylko zapytać ... Czy jest możliwość ewentualnego powrotu do STOCKowego recovery po zmianie na Amon-Ra 1.5.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus
    Chciałem tylko zapytać ... Czy jest możliwość ewentualnego powrotu do STOCKowego recovery po zmianie na Amon-Ra 1.5.2 ?

Przy jakim SPLu? Przy 1.76.2010 recovery musi być od Hero, przy SPlach 1.33.xxxx można bez problemu wrócić na stockowe recovery magika. Jak robiłes nandroida przed rootowaniem to masz go w paczce z nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przy jakim SPLu? Przy 1.76.2010 recovery musi być od Hero, przy SPlach 1.33.xxxx można bez problemu wrócić na stockowe recovery magika. Jak robiłes nandroida przed rootowaniem to masz go w paczce z nim.

Chodziło mi o to czy jak zmienie to Radio i SPL i recovery to potem jak wroce do tych DOWNGRADE zeby miec wszystko tak jak wczesniej ... choc i tak SPL bedzie inny bo teraz mam 1.33.0009 a w DOWNGRADE jest 1.33.2010 ... Tylko sie upewniam zanim cos zaczne robic ... Czyli popowrocie do tych starych SPL i Radio wystarczy zrobic nandroid restore i bedzie oryginalny recovery ?

I jeszcze jendo pytanko ... W temacie ROMu Cursora procedura upgrade wyglada niec inaczej ... chodzi mi o to ze najpierw trzeba było SPL 1.33.2010 zeby wgrac ten 1.76 ... a tu widze bezposrednio wgrywany jest 1.76 ... nie robi to roznicy ?

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x