Skocz do zawartości
tomme45i

[32A]Upgrade/Downgrade Radio & SPL & Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

baggus
    Chodziło mi o to czy jak zmienie to Radio i SPL i recovery to potem jak wroce do tych DOWNGRADE zeby miec wszystko tak jak wczesniej ... choc i tak SPL bedzie inny bo teraz mam 1.33.0009 a w DOWNGRADE jest 1.33.2010 ... Tylko sie upewniam zanim cos zaczne robic ... Czyli popowrocie do tych starych SPL i Radio wystarczy zrobic nandroid restore i bedzie oryginalny recovery ?

I jeszcze jendo pytanko ... W temacie ROMu Cursora procedura upgrade wyglada niec inaczej ... chodzi mi o to ze najpierw trzeba było SPL 1.33.2010 zeby wgrac ten 1.76 ... a tu widze bezposrednio wgrywany jest 1.76 ... nie robi to roznicy ?

1. Powinno wystarczyć, jeżeli robiłeś roota metodą z sdk. Jak nie to się potem jakoś ręcznie przywróci recovery. Ja mam już wszystko u siebie zmienione. W 10 minut moge przywrócić oryginał z orange.

2. Chyba jednak powinna być wzmianka o tym, że trzeba mieć ENG SPL a jak się go nie ma to instrukcja wgrania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie stad moze to troche mylic uzytkowników z 1.33.0009 ... Bo ci ktorzy mieli perfec SPL musieli i tak wgrac 1.33.2010 stad oni nie maja obaw ... Ale Ci z 1.33.0009 chyba musza najpierw wgrac 1.33.2010 no chyba ze sie myle to mnie poprawcie ... Rozumiem baggus ze Ty maja 0009 najpierw wgrałes 1.33.2010 a dopiero potem 1.76 ... ?

A odnosnie recovery ... wszystko robiłem tak jak na WIKI opisane ... tyle ze pomijałem krok zmiany recovery ... Poprostu flashuje ROM bootujac recovery z PC ... Czyli po wflashowaniu tego recovery na stałe jest potem mozliwosc powrotu do oryginalnego ?

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak trzeba najsampierw wgrać Engeenering SPL 1.33.2010

tak w magiku też możesz podmienić recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus
    No własnie stad moze to troche mylic uzytkowników z 1.33.0009 ... Bo ci ktorzy mieli perfec SPL musieli i tak wgrac 1.33.2010 stad oni nie maja obaw ... Ale Ci z 1.33.0009 chyba musza najpierw wgrac 1.33.2010 no chyba ze sie myle to mnie poprawcie ... Rozumiem baggus ze Ty maja 0009 najpierw wgrałes 1.33.2010 a dopiero potem 1.76 ... ?

A odnosnie recovery ... wszystko robiłem tak jak na WIKI opisane ... tyle ze pomijałem krok zmiany recovery ... Poprostu flashuje ROM bootujac recovery z PC ... Czyli po wflashowaniu tego recovery na stałe jest potem mozliwosc powrotu do oryginalnego ?

Jest możliwość powrotu do org recovery.

Tak, ja mialem 009 i najpierw na 2010 zrobiłem.

Własnie wróciłem na org radio i spl 1.33.2010 i bez problemów wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uaktualniłem opis :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7ymekk

czy jesli bede chcial wgrac z powrotem GyD'a to bede musial przywrocic rowniez spl i radio??

edit:

dzieki Krzysiec za odpowiedz

i jeszcze jedno takie pytanie bo nie znalazlem na nie nigdzie odpowiedzi....jakie sa konsekwencje nie zmienienia spl i radio??brick czy rom sie po prostu nie uruchomi??

Edytowane przez 7ymekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy jesli bede chcial wgrac z powrotem GyD'a to bede musial przywrocic rowniez spl i radio??

Tak bedziesz musiał przywrocic poprzednie Radio i SPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam takie lamerskie pytanie. Właśnie chcę sobie zmienić SPL na 1.33.2010, to musze wykonać upgrade czy downgrade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Chcesz zmienić na ten SPL z oryginalnego jaki dostałeś z Orange czy z 1.76.2010?

Jeżeli pierwszy przypadek to ani upgrade ani downgrade. Na samym początku 1 posta masz napisane jak się wgrywa 1.33.2010.

Jeżeli drugi przypadek to robisz downgrade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

a ja mam inne pytanie, a mianowiecie czy po zmianie SPL i Radio jest roznica w zasiegu gsm/wifi/bluetooth ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x