Skocz do zawartości
DeathName

tom3q - najpierw nowy kernel (2.6.38), potem sterowniki 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie durny tok myślenia!! Nagle chcecie mieć na już na teraz. on nie siedzi pewni nonstop i nie robi sterów do spicy ma pewnie prace i inne sprawy. wgrajcie sobie dobry Mod to będzie śmigać a jak się nie podoba to paszołwont i kupcie lepszy telefon jak was stać. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    o ten chodzi, poprostu ludzie zadaja mnostwo pytan i zalozyl topic na sm, autor tego tutaj topicu pewnie jest nowym userem spicy, albo sie specjalnie nie zaglebial, temat w sumie zbedny ;)

Nie czuje się jako nowy user Spicy, bo telefon mam prawie rok. Jestem na bieżąco z modyfikacjami, sprawdzam różne konfiguracje dopasowane dla siebie i czasami sam sobie coś zmodyfikuje.

Po prostu wrzuciłem informację dla innych, którą zobaczyłem na samdroidzie. Bardzo możliwe, że tom3q wcześniej zaczął nad tym prace i pisał o tym w innych wątkach. Ja nie mam potrzeby czytania dokładnie wszystkich wątków, ale czytam zdecydowanie te nowsze i starsze, jeżeli szukam rozwiązania jakiegoś problemu.

BTW. Staż na forum, na początku jako czytelnik, według daty rejestracji mam od Ciebie większy :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może nawet radio fm będzie działać bo jak rozmawiałem z tomq3 to mniej więcej wie jak to zrobić.

szczerze to mnie bardziej teraz interesuje niż:D te stery 3d:D:D tomq3 trzymam kciuki))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

ja rozumiem tych co sie denerwuja ze temek jeszcze nie wydal sterow i ciagle przeklada date zwlaszcza z tego powodu ze kiedys dawno temu zbieral siano.

potrzebowal nowego telefonu w razie jakby mu sie zepsul jego od testow i z tego co pamietam to kolo 1k zebral.

wiec rozumiem tych ktorzy dali dotacje i nic nie maja z tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zawsze pisał, że to ciężka robota, nie podawał dat i mówił że zrobi kiedy zrobi, więc nie ma co narzekać, bo nikogo nie okłamał, a że trwa to już prawie rok to inna bajka, jakoś nikt się nie pali mu z pomocą..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Przede wszystkim Tomek jest jedynym developerem Spicy, ogłaszając projekt sterowników 3D miał nadzieję, że odezwie się ktoś chętny do pomocy, niestety tak się nie stało i Tomasz pracuje sam. Ja tam się cieszę, że ma cel: skończyć to co zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kernel sprawi ze bedziesz mial dzialajace 2.3 I jest napewno wazniejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x