Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

frostbite

Brak połączenie z komputerem po USB

Rekomendowane odpowiedzi

Aconitum   
    Otrzymana reputacja: 0
    Aconitum

Ze strony producenta trzeba sobie ściągnąć i zainstalować program KIES. Wtedy doinstalują się też sterowniki do USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominikwrobel   
    Otrzymana reputacja: 1
    dominikwrobel

4 tematy o jednym i tym samym połączyłem w jeden. Do użytkowników użyj opcji szukaj. Do cycerona ogarnij troszku dział :D póki jest jeszcze niedużo tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    galybs   
    galybs

Przed chwilą sprawdziłem i nie potrzeba żadnych sterowników, z tym że jest taki myk, że trzeba wyłączyć debugowanie usb, które automatycznie samo się włącza po podłączeniu telefonu przed USB, wiec po podłączeniu za każdym razem musze wyłączać debugowanie :P

instaluje KIESa moze będzie jak powinnobyć.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zetbot   
    zetbot

Ja mam taki problem ze po wgraniu nowego ROMu po podłączeniu do kompa i wyłączeniu debugowania gdy klikam na telefonie "podłącz pamieć USB" zamiast łączyc sie z kompem zeby widział mi tel. to na telefonie pojawia sie monit można bezpiecznie wyciągnąć karte pamięci i za nic komp nie chce mi jej zobaczyc. Ktoś wie co zrobić zeby komp widział telefon?. sterowniki zainstalowane, kies takze nie widzi tel. ale to chyba związane z tym że rom wgrany przez odin? czy sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thomas.   
    thomas.

Ja również mam problem z podłączeniem telefonu przez USB. Po prostu nagle wszystko przestało działać. Po podłaczeniu komputer nie widzi karty pamięci, natomiast w Kiesie jest cały czas napis "Łączenie". Przeinstalowałem Kiesa na starsza i nowszą wersję, wgrywałem inne sterowniki USB i nic. Jeszcze dodam, że przy podłączeniu tel do Odina normalnie go wykrywa. Co ciekawe na drugim komputerze po zainstalowaniu Kiesa wszystko chodzi jak należy. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mixowyyy   
    mixowyyy

Masz zasyfiały system ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aconitum   
    Aconitum
    Ja również mam problem z podłączeniem telefonu przez USB. Po prostu nagle wszystko przestało działać. Po podłaczeniu komputer nie widzi karty pamięci, natomiast w Kiesie jest cały czas napis "Łączenie". Przeinstalowałem Kiesa na starsza i nowszą wersję, wgrywałem inne sterowniki USB i nic. Jeszcze dodam, że przy podłączeniu tel do Odina normalnie go wykrywa. Co ciekawe na drugim komputerze po zainstalowaniu Kiesa wszystko chodzi jak należy. Jakieś pomysły?

Podłącz telefon do komputera i wejdź do menadżera urządzeń w Windowsie. Sprawdź czy nie ma wykrzykników przy urządzeniach powiązanych z telefonem. Jeśli gdzieś są, to wybierz po kolei aktualizację sterowników dla tych urządzeń ze wskazaniem ścieżki lokalnej C:\Program Files (x86)\Samsung\USB Drivers (dla systemu 64-bitowego) lub C:\Program Files\Samsung\USB Drivers (dla systemu 32-bitowego). Po takim zabiegu wszystko powinno działać jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thomas.   
    thomas.

W menedżerze mam wykrzyknik przy Sterownik woluminu systemu plików WPD (w zakładce Urządzenia przenośne). Przy próbie aktualizacji komunikat ze system wykrył, że sterownik jest aktualny.

Problem rozwiązany. Rozwiązanie tutaj: http://www.windows7.pl/forum/index.php?topic=4815.0

Edytowane przez thomas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IwoS   
    IwoS

Witam.

Mam pewien problem. Podłączyłem telefon do usb przez kabel (Samsung Galaxy Ace) i wykryło mi, ale sterownika nie może zainstalować. Nie może go znaleźć, w online też szuka i nie znajduje. Co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyyyyyy   
    Otrzymana reputacja: 1
    cyyyyyy

Pobierz KIES'a i zainstaluj go albo -> tutaj masz sterownik http://www.strefapc.pl/download/firmware/USB_Driver.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi