Skocz do zawartości
ap93333

Problem z softem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musialem wymieniac plyty glownej.

Przesiadlem sie na netbooka.

Postawilem go za pomoca promaq cm10-20121105. Otrzymal pasmo v30a.

Teraz jak sie odpala to wyswietla stary bl po chwili dwa loga lg i bootanimacja.Wszystko normalnie chula.

Tylko nie wiem co oznaczaja dwa loga lg.

Teraz pytanie jak go postawic na stockowy rom?

Edytowane przez ap93333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jaki chcesz system, jeśli ICS no to poradnik z tego forum przez smartflash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Probuje zflashowac poprzez smartflasha ale wywala bledy na 7 parcie.

Edit:

Udalo sie za 3 razem jak zmienilem port usb. Dzieki wielkie.

Teraz siedzi na nim nowy bl z softem v30a.

Edytowane przez ap93333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że udało Ci się zreanimować tego "dziadka". :cool:

Natomiast twoja historia z serwisem, który twierdził, że płyta spalona to nie pierwszy przypadek z jakim się sam spotkałem. Kiedyś miałem sam problem ze starodawnym SE K750i, uwaliłem w nim system bawiąc się zbyt dużą ilością aplikacji (na JAVĘ :D), oddałem go do serwisu a koleś stwierdził, że płyta główna pęknięta. Telefon kupowałem używany, mało się znałem na sprzęcie, więc w części łyknąłem to. Nadszedł czas, że nudziło mi się w domu i postanowiłem spróbować coś z nim zrobić, do stracenia i tak już nic nie miałem. Wgrałem "softa" (wtedy nie nazywało się tego ROMem ;D) na czysto i bum! Telefon zaczął działać jak nowy. Do dzisiaj gdzieś go mam i zapewne by działał po włączeniu.

Taki tam lekki offtop, ale niech to będzie przestroga dla innych z zaufaniem do serwisów. Jak nie wiedzą jak naprawić, to wymyślą głupotę, aby nie podważyć swoich kompetencji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi