Skocz do zawartości
Aslos

Przycinanie karty sim na microsim

Rekomendowane odpowiedzi

Co? Przecież mój tata wymieniał w tmobile kartę bo miał porysowaną, na koncie miał 5zł, i na nowej karcie wszystko miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam nie przycinać ;) Lepiej pójść do salonu operatora ,który wymieni na mini kartę a numeru nie zmieni Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ph33ar

hm przeczytalem ze w orange koszt 25zł , wiec uznałe że przycinam nie wyjdzie to i tak kopia 25zł, wydrukowalem szablon (dwukrotnie, pierwszy jakos dziwnie skalowalo przy drukowaniu i nie pasowaly rozmiary wydruku z karta, za drugim razem juz bylo idealnie jak trzeba :) tasmia dwustronna zrobienie lini i przycinanie, pozniej troche nozem "oskrobalem" brzegi no i powiedzmy ze niemal idealnie wyszlo :) czy polecam ten sposob ? :) nie wiem jak masz cierpliwosci troche i rowno i dobrze tnace nozyczki to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ans

Też tak zrobiłem, toż to żaden problem, jednakże karta nie obsługiwała LTE ;) więc i tak musiałem wymienić w orange 25zł aby korzystać z LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piomic

Wyciąłem nożykiem z Castoramy żeby ramka cała została i od pół roku działa bez problemu. A po co mi ramka? Jak potrzebuję odpalić stary fon wkładam micro w ramkę i do Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi