Skocz do zawartości
pan.zupa

Modowanie HTC One Dual Sim 802w

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ciekawe jak jest z tym wejsćiem w deep sleep... Pod tym linkiem kaszell pisze, że problemy z deep sleep już zniknęły, a jak nie to wystarczy zmienić jakieś ustawienia. Może i chłopakom z xda, którzy modują ten kernel dla duala uda się to naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to jeszcze potestuje ponieważ autor tego portu kernela twierdzi ze nie ma battery drain wiec to moze byc coś u mnie

---------- Post dołączono o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Dziś miałem cały dzień doubletap2wake włączone i tak się moja bateria zachowuje. Telefon jednak jest w deep sleep i nie drenuje baterii.

4yju4e5y.jpg

Edytowane przez qriozum
    wstawiłem spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od paru dni korzystam z doubletap2wake i musze powiedzieć ze nie mam problemów z baterią.

Przypuszczam że ten battery drain to była sprawka Google now

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie małe pytanko - odblokowałem bootloader, ale nie udało mi się uzyskać S-Off na 802W.

Mam Hboot 2.49, polecany Firewater stwierdził, że mam kernel, który nie pozwoli na uzyskanie S-Off tą metodą. Próbowałem sflashować opisany w tym temacie - rezultat był ten sam.

Zastanawiam się czy w ogóle warto się w to bawić, miałem chęć zainstalować custom rom Maximusa z aktualnym firmware. Ale męczę się pół dnia z tym telefonem i nawet nie wiem czy gra jest warta świeczki.

Ktoś próbował? Jak narazie wylądowałem ze zrootowanym stockiem i flagą TAMPERED UNLOCKED.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. pan.zupa mam do Cienie pytanko... Jako, że minęło już trochę czasu odkąd pokazałeś tą modyfikacje, powiedz mi czy nadal jej używasz ( i na jakim systemie) Czy z tym kernelem są jakieś problemy? Jak bateria w porównaniu do stocka i czy ogólnie telefon jest tak samo sprawny jak na stocku, czy zdarzają się jakieś przypadkowe błędy, bądź bugi? Z góy wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Wojcieszko specjalnie dla Ciebie odpowiedz :-)

Moja konfiguracja się nie zmieniła i od 4 miesięcy używam tego samego kernela (patrz pierwszy post w wątku) i stockowego romu 4.4.2. Jedyne zmiany to update Xposed Installer i jego modułów.

Generalnie jestem zadowolony. Jedyny błąd jaki zauważyłem to zepsute udostępnianie sieci komórkowej po WiFI. Gdy jest włączone telefon nie jest w stanie połączyć się do sieci danych komórkowych. To nie działa, natomiast nie wiem czy działało przed modowaniem, zakładam, że tak ale moge zyć bez tego.

Poza tym błędem nie mam innych problemów. Telefon ładuje codziennie (jak wszystkie inne smartfony) - od kiedy wywaliłem foursquere i google now / wyszukiwanie głosowe to nie ma problemow z bateria. Sieci nie gubi. Wybudzanie gestami (double tap 2 wake) działa bardzo dobrze. Dodam jeszcze, że używam codziennie słuchawek na BT i nie ma z nimi problemów.

Zasadniczo jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że lepszego double sima nie znajdę nigdzie indziej (chodzi mi o tel po modyfikacjach). Wiem ze M8 ma gesty wybudzania, ale ma tez 5 cali.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :) Dzięki za odpowiedź. Zainstalowałem najnowszą wersję kernela na Android 4.4.3 i niestety mam problem, że co parę dni nie działa mi wyświetlacz i pomaga tylko restart... Zajmę się teraz instalacją 4.4.2 i na nim spróbuję ponownie, mam tylko pytanie, czy jesteś w stanie mi powiedzieć z której wersji kernela korzystasz (1.0, 1.1, czy 1.2)? Ta informacja powinna być w ustawieniach i w opisie kernela na końcu jest to podajże podane...

Odpowiem jeszcze na Twoją sugestię odnośnie najlepszego dual sima :) Obecnie posiadam zarówno M7 , jak i M8 w dualu :) M8 działa jednak jeszcze lepiej (o dziwo to możliwe), jednak poza tym właściwie niczym się nie różni... Jest to jednak 5 cali i niektórym faktycznie może przeszkadzać. Ale ja np. jestem niską osobą i nie mam dużych dłoni, a jakoś daję radę, chociaż o ironio zawsze byłem przeciwnikiem dużych telefonów :) Pozdrawiam serdecznie i będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na moje pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jak mi przypomnienie o wątku nie przyszło i dopiero teraz przeczytałem.

Mój kernel taki jak ten z pierwszego posta.

I jak udało Ci się rozwiązać problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko dodam dla potencjalnych zainteresowanyach.

Konczy sie marzec i ja ciagle uzywam tel zmodyfikowanego jak powyzej. Juz 8 miesiecy. Wszystko dziala bez problemow. polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi