Skocz do zawartości
maximilianus.pl

Aplikacja YouTube zatrzymuje odtwarzanie wideo.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z aplikacją YouTube na G Padzie, otóż podczas odtwarzania materiału w zupełnie dowolnych momentach wideo się zatrzymuje (pauzuje), tak jakby ktoś dotknął ekranu. Problem zaczął się dopiero kilka dni temu. Aby oglądać dalej trzeba tapnąć ekran - jak to w YouTube. Zaznaczam, że nie jest to problem z ładowaniem pliku, tylko pauza.

Sprawdzałem na G2 mini i na szczęście tam nic takiego się nie dzieje. Miał ktoś podobny problem z YouTube? Dodam, że wer. oprogramowania najnowsza, czyli V50020d oraz aktualna na dziś aplikacja YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mailem czegos takiego ale po aktualizacji do 4.4 youtube tez mi nie dzialal. U mnie wygladalo to tak ze obraz byl czarnobialy, klatkowany i sie zawieszal (dzwiek szedl a obraz stal w miejscu). Restart pomogl. U Ciebie to wyglada troche jakby dotyk szwankowal i sam zatrzymywal film. Sprawdz na jakiejs aplikacji diagnostycznej czy dotyk sam Ci sie nie wciska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Niestety mam tak samo od kilku dni, wer. oprogramowania rowniez ta sama..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem też, że zdarza się - bardzo rzadko, ale jednak - że wideo włącza się z zakłóceniami: czarno-białe, jakieś pasy itp. itd. (nota bene ktoś już o czymś podobnym na YouTube napisał tu gdzieś na forum). Wyłączenie i ponowne włączenie klipu rozwiązuje problem. Niebawem zrobię reset do ustawień fabrycznych - może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Hym.. Faktycznie ostatnio raz mi sie tak wyswietlił filmik na YT czarno biały wlasnie, zdarzyłem o tym zapomnieć a tu prosze widać coś jest na rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tabletu w sumie już nie używam, ale podobny problem zaczął mi się na G2 mini. Co ciekawe tak samo zaczęła przerywać odtwarzanie stock'owa aplikacja do odtwarzania muzyki. Zauważyłem, że gdy tak się dzieje to w tle uruchomiona jest aplikacja Ipla (uruchamia się samoczynnie w tle). Odinstalowałem ją i problemu na razie nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Hym.. Miałem ten sam problem ze stockowym pleyerem na HTC ONE S. Sprawdziłem i za każdym razem po samoczynnym zatrzymaniu odtwarzanej muzyki w tle uruchamiała się IPLA. Odinstalowałem ją i jak narazie smiga bez zajakniecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi