Skocz do zawartości
fluid14

LG G Flex Po nieudanej aktualizacji nie mogę włączyć telefonu wyskakuje " ERROR: boot certification verify "

Rekomendowane odpowiedzi

Preza

Napisalbym na XDA do PlayfulGod. Moze on jest w stanie pomoc. Z tym factory tez sie zastanawialem, bo faktycznie wyglada na problem z bootloaderem. Ale jak to sie mowi kto nie probuje w Rawiczu nie siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udało mi się uruchomić telefon tak jak już pisałem wcześniej i zrobiłem flash dzięki awaryjnemu odzyskiwaniu systemu. Teraz mogę normalnie uruchomić telefon bez błędów ale nadal nie mogę wejść w recovery, niby zainstalowałem przez cmd ale adb już mi nie chce go zresetować do recovery, a przez skrót klawiszowy wywala błąd. Nie mogę też przywrócić ustawień fabrycznych w żaden sposób :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Preza

Uzyj moich tutkow na roota i na recovery. Przejzyj te 4 strony dzialu pozostale. 2 aplikacje i masz wszystko.

Wysłane z mojego LG-D955

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdym sposobem jakim próbowałem (miedzy innymi twoimi) instaluje recovery ale na tym sie kończy. W żaden sposób nie chce w nie wejść, ani klawiszami przy włączaniu, ani z poziomu systemu, ani przez adb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Preza

zainstaluj quickboot z marketu. Apka pod roota. Jak jest root to powina go do recovery zbootować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Quickboot albo resetuje telefon i wisi na LG albo resetuje do systemu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Preza

sflashuj moze jeszcze raz czysty rom. NIc innego nie moge poradzic.MOze jakies syfy zostaly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba już z 15 razy próbowałem czysty soft i cały czas to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Preza

Pozostaje XDA jak jestes angielskojezyczny. Tak dla pewności po wgraniu czystego softu wgrywasz towellroot>busybox>supersu>Freedom Flex?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z flexem, dodaję foto, w nic nie mogę wejść , czy może ktoś pomoże?

WP_20180111_17_26_28_Pro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi