Skocz do zawartości
dziamot

Android Kit kat(4.4.2) brandowy od PLAY

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób by wgrać recovery na kitkacie ? Czy trzeba wracać się do jb żeby cieszyć się modyfikacjami :E ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

@pardokan

Jest szansa, jak znajdę chwilę to zrobię zip oraz slimmod

@vladomaster

Musisz mieć root a reszta w tym poście

http://forum.android.com.pl/showthread.php?p=3812291

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mooomin
    Potwierdzam ten Brandowy soft jest bardzo płynny dużo lepszy niż czysta wersja zaraz po instalacji przywróceniu systemu i wywaleniu aplikacji od operatora mam ok 250-350mb wolnego ramu choć nie gram w gry sprawdziłem grę asfalt 8 i nie wyrzuca z wyścigów wiec lepsza optymalizacja ramu niż w wersji Open 10A;)

To może Play dostało już KitKata po poprawkach skoro jest tak dobrze. Liczę, że dla pozostałych wersji też ukażą się poprawione ROMy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, tak naprawdę problem istniał w temacie, że sciągnąłem wersje softu do aparatu L7, jak ponownie pobrałem soft z postu to poszło bez problemu. Temat zamknięty. Liczę teraz na to, że kolega szymel00 zrobi slimmoda do tego softu i będzie ok. Na razie zostaję przy tym. Czas na roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

to miałeś szczęście bo jakbyś wgrał rom od l7 to mógłbyś sobie zrobić z telefonu przycisk do papieru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chodziło mi o rom do 7 tylko aplikację do zmiany softu w wersji kdz. wcześniejszą pobrałem z innego linku na forum pod telefon l7, wygladają podobnie, ale nie zadziałał na drugim poszło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

dlatego ja od czasów kiedy miałem l9 I generacji używam tego sposobu:

http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/

działa ze wszystkimi telefonami od LG z androidem;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem sobie ten soft. Wszystko jest bardzo fajne, jest szybciej i lepiej. Ale... Albo jestem parchaty na oczy, albo z ustawień wsiąkły gdzieś opcje programistyczne. Żeby się do nich dostać podłączam telefon do komputera i w powiadomieniach pojawia mi się informacja o debugowaniu. Wtedy mogę w to kliknąć i tym sposobem tam wejść. Drugi problem związany jest z "Trybem cichym". Bardzo fajna sprawa, tylko że się nie włącza zgodnie z harmonogramem. Ktoś ma/rozwiązał z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź: ustawienia, informacje o telefonie, informacje o oprogramowaniu i naciskaj około 10 razy (jak zaczniesz naciskać to wyświetli ilość powtórzeń) numer kompilacji. Pojawią się na stałe opcje programistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi