Skocz do zawartości
SebastianFM

[ROM][32A][6.35] SFM 3.0.2 Magic|Android 2.3.3|Sense 2.1|kernel 2.6.35.10

Rekomendowane odpowiedzi

muniek

Wiem że można zmienić skorkę , ale chciałbym użyć jej w innym romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spsp01
    Napisano (edytowane)

Dziś pojawił mi się kolejny problem z ROMem, nie widać klawiatury ( sprawdzałem w markecie i w wiadomościach). Proces TouchInput działa, wyczyściłem jego dane, zrobiłem reset i reset dalvik cache i niestety na tym skończyły się moje umiejętności. Klawiatura przy wybieraniu numeru działa. Proszę o poradę!

Edytowane przez spsp01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można także uzykać dostępu do roota, mimo iż superuser & busybox sflashowany.

A titanium backup nie może nawet zainstalować busyboxa ;/

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Wiem że można zmienić skorkę , ale chciałbym użyć jej w innym romie

W załączniku.

Dziś pojawił mi się kolejny problem z ROMem, nie widać klawiatury ( sprawdzałem w markecie i w wiadomościach). Proces TouchInput działa, wyczyściłem jego dane, zrobiłem reset i reset dalvik cache i niestety na tym skończyły się moje umiejętności. Klawiatura przy wybieraniu numeru działa. Proszę o poradę!

Jesteś pierwszą osobą, którra zgłasza taki problem. Możesz przesłać mi log z telefonu. Jeżeli i tak zrobiłeś wipe, to po prostu zainstaluj ROM jeszcze raz.

Nie można także uzykać dostępu do roota, mimo iż superuser & busybox sflashowany.

A titanium backup nie może nawet zainstalować busyboxa ;/

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Superuser nie jest kompatybilny z obsługą baz danych zaimplementowaną przez HTC w najnowszej wersji ROM'u. rmk40 z XDA wydał nieoficjalny patch do Superuser, niedługo zamieszczę update przygotowany specjalnie do sfm 1.0.

post-28734-1425569830488_thumb.jpg

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spsp01

Jesteś pierwszą osobą, którra zgłasza taki problem. Możesz przesłać mi log z telefonu. Jeżeli i tak zrobiłeś wipe, to po prostu zainstaluj ROM jeszcze raz.

.

Ustawień fabrycznych(factory reset) nie przywracałem, nie chciałem stracić ustawień, ale jak trzeba to trzeba. Jeżeli chodziło Ci o loga logcat to wrzucam w załączniku.

klawiatura.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ustawień fabrycznych(factory reset) nie przywracałem, nie chciałem stracić ustawień, ale jak trzeba to trzeba. Jeżeli chodziło Ci o loga logcat to wrzucam w załączniku.

Nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić so spowodowało błąd z aplikacją HTC_IME. Spróbuj przeinstalować ROM, a jeżeli to nie pomoże, zrób wipe data/factory reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

GPS działa jak należy :)

Sflashowałem jeszcze raz superusera i busyboxa i titanium sie odpalił :) ...niestety z superuserem trzeba czekać na update.

I nie działa dodawanie zdjęć w ramce [htc] ;/ za ciula nie chce się dodać.

Pytanie na marginesie:

Co to za ikonka '3G' z tym haczykiem ??

21047822.png

Edytowane przez cinek1987cinek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra wróciłem z Ginger Yoshiego na ten rom.. Wipeall -> super wipe -> wipe all i wszystko działa. ADB też działa.

Aplikacje chcą się instalować. Rom chodzi szybko. Rozwaliło mnie to, że animacje pogody są na prawde bardzo płynne. Tego się nie spodziewałem.

Bardzo mi się spodobała aplikacja aparatu z nowego sense.

deviceg.png

Dla dociekliwych niestety jakość zdjęć jest tak jak na wszystkich na nowym radiu (czyli stary 2.1 sense), a nie tak jak na tych na starym (czyli 2.2 cyan i Yoshi).

Jadnak że rom wywarł na mnie pozytywne wrażenie i sądzę że zostanę przy nim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hooper

Cieszę się, że kamera już działa, ale najbardziej brak mi Bluetooha. Wiadomo coś o tym czy pojawi się on w następnej wersji??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tig33r
    niestety z superuserem trzeba czekać na update

W jakim sensie su nie działa? W romach 2.3.3 z nowym sense na desire hd raczej to działa, więc może stamtąd wyciagnij apkę i pushnij do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi