Skocz do zawartości
SebastianFM

[ROM][32A][6.35] SFM 3.0.2 Magic|Android 2.3.3|Sense 2.1|kernel 2.6.35.10

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co mam zrobić żeby przy odbieraniu nie było włączone głośno mówiące bo wysadzi mi bębenki proszę o porada

Może to głupie ale tak pomyślałem, że może jest tak, że po przyłożeniu ucha do słuchawki dotykasz tryb głośnomówiący, bo tam chyba jest na ekranie rozmowy i się włącza ;p myślę, że jest to możliwe, bo ja często się tak rozłączałem ;]

No i dla zainteresowanych moim problemem (czyli właściwie tylko ja) i potomnych... znalazłem rozwiązanie z tym wifi, jak nie widzi to trzeba router zresetować i gitarra! (niektóre rozwiązania są zbyt oczywiste, żeby je zrobić od razu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam Szaleniec brałem to pod uwagę że go mogę włączać uchem ale jak pisałem odbieram połączenie z dala od ucha i czekam aż się wyciszy głośnik wiec w moim przypadku to go wyłączam uchem :) ale to i tak nie spowoduje to że zmienię ROM SFM 3.0.2 bo i tak mnie się bardzo podoba nareszcie mam coś dla mnie dobrego a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus
    niektóre rozwiązania są zbyt oczywiste, żeby je zrobić od razu

taa tylko dlaczego robimy je zawsze na końcu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pełny WIPE, instalacja na nowo, bez odtwarzania wszystkich programów i ustawień z Titanium Backup (czy podobnego).

Problemem może też być jakiś program, radio, kernel, lub sam sprzęt.

Za mało informacji z Twojej strony.

Nie pomogło... A może to wina preflocka? Bo restartuje się w momencie, jak powinien zgasnąć ekran... Nie wiem jak to jest podczas rozmowy, ale normlanie taktowanie powinno spasc do 245, i moze coś z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może to głupie ale tak pomyślałem, że może jest tak, że po przyłożeniu ucha do słuchawki dotykasz tryb głośnomówiący, bo tam chyba jest na ekranie rozmowy i się włącza ;p myślę, że jest to możliwe, bo ja często się tak rozłączałem ;]

No i dla zainteresowanych moim problemem (czyli właściwie tylko ja) i potomnych... znalazłem rozwiązanie z tym wifi, jak nie widzi to trzeba router zresetować i gitarra! (niektóre rozwiązania są zbyt oczywiste, żeby je zrobić od razu)

To jest opcja włącz głośnik po obróceniu telefonu, ale po odznaczeniu nic się nie zmienia i niestety nie wiem jak to obejść, też tak miałem na każdym sense 2.3+ z xda, może powinni to odhaczyć przy tworzeniu romu

Chlast przez tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy jest opcja włącz głośnik po obróceniu ale ja mam włączony głośnik podczas odebrania i każdy w pobliżu mnie słyszy kto do mnie dzwoni dam przykład jestem z dziewczyną a dzwoni jakaś koleżanka i tłumacz się kto i po co:zabawa::krzeslem::idiota::muqq: chyba to będzie jedyna przyczyna zmiany tego romu plis znajdźcie rozwiązanie PROSZĘ:facepalm1::help: I co najważniejsze dla czego nie mam roota na tym romie recower działa ale nie mogę się dostać do plików systemowych przez root explorer zmienić na Monted as r\o na r\w jak mam zrobić żeby to działało. Najlepiej stwórco tego roma proszę o podanie nr.gg albo jakiegoś kontaktu do którego zerkasz na bieżąco bo czekanie na odpowiedzi mnie wykańcza

Edytowane przez holek_81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie wiem czy jest opcja włącz głośnik po obróceniu ale ja mam włączony głośnik podczas odebrania i każdy w pobliżu mnie słyszy kto do mnie dzwoni dam przykład jestem z dziewczyną a dzwoni jakaś koleżanka i tłumacz się kto i po co:zabawa::krzeslem::idiota::muqq: chyba to będzie jedyna przyczyna zmiany tego romu plis znajdźcie rozwiązanie PROSZĘ:facepalm1::help: I co najważniejsze dla czego nie mam roota na tym romie recower działa ale nie mogę się dostać do plików systemowych przez root explorer zmienić na Monted as r\o na r\w jak mam zrobić żeby to działało. Najlepiej stwórco tego roma proszę o podanie nr.gg albo jakiegoś kontaktu do którego zerkasz na bieżąco bo czekanie na odpowiedzi mnie wykańcza

już mam wszystko działa jak należy teraz przydała by się taka opcja jak w Romie z salsaSensej gdy przytrzymam czerwoną słuchawkę wyskakuje dużo opcji do zamknięcia albo wyciszenie albo samolot to by mnie się przydało jest jakaś możliwość dogrania tego do SFM 3.0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno to być normalnie w romie to miałem a to od głośnika jest w "dźwiękach" ale odchaczanie tego nic nie daje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy mogę tą metodę zastosować w tym romie i który mam pobrać żeby był i działał http://forum.android.com.pl/f307/dodanie-opcji-restart-w-menu-zasilania-wymagany-root-75819/

Edytowane przez holek_81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evog

Muli strasznie te Sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi