Skocz do zawartości
SebastianFM

[ROM][32A][6.35] SFM 3.0.2 Magic|Android 2.3.3|Sense 2.1|kernel 2.6.35.10

Rekomendowane odpowiedzi

lucek

Mulącego sense nie widziałeś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muli strasznie te Sense.

Evog jak nie chcesz mulącego sense to wyłącz animacje zegarka i wszystkie animacje i w tedy zasuwa normalnie nie wgrywaj czasem tapet animowanych bo też mulą ja używam tego roma i aż się ciesze z mojego magika że go mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prześledziłem cały wątek strona po stronie i mam 2 pytania.

1. Z postów wcześniejszych wynika, że działa powiadomienie trackballem <mruga gdy przyjdzie sms>. U mnie to nie działa. Mogę z tym coś zrobić?

2. Czy jest możliwa jakaś paczka, która dawałaby powrót do starej aplikacji sms? Denerwują mnie te dymki.

Flashowałem wersję 3.0.2 plus kernel 710mhz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prześledziłem cały wątek strona po stronie i mam 2 pytania.

1. Z postów wcześniejszych wynika, że działa powiadomienie trackballem <mruga gdy przyjdzie sms>. U mnie to nie działa. Mogę z tym coś zrobić?

2. Czy jest możliwa jakaś paczka, która dawałaby powrót do starej aplikacji sms? Denerwują mnie te dymki.

Flashowałem wersję 3.0.2 plus kernel 710mhz

Jesli chcesz miec normalne wiadomosci to proponuje rom melera tam sa normalne takie jak w andku 2.1 ;)

Edytowane przez saper120

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jon-z
    już mam wszystko działa jak należy teraz przydała by się taka opcja jak w Romie z salsaSensej gdy przytrzymam czerwoną słuchawkę wyskakuje dużo opcji do zamknięcia albo wyciszenie albo samolot to by mnie się przydało jest jakaś możliwość dogrania tego do SFM 3.0.2

to jak sobie z tym poradziłeś,bo mam to samo-podczas odbierania od razu włącza się tryb głośnomówiący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A odnośnie tego trackballa? Ktoś ma jakiś pomysł? Powinien mrugać przy powiadomieniu. A u mnie ciemno. Tylko przy połączeniu przychodzącym błyska. Przy powiadomieniach zamiast trackballa mruga dioda na górze przy głośniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to jak sobie z tym poradziłeś,bo mam to samo-podczas odbierania od razu włącza się tryb głośnomówiący

Wiec po kolei z tego co udało mi się zrobić żeby to działało to

1. Najpierw twardy format karty sd programem sdformat potem wipem też komplet i zaczynamy wgranie romu najpierw SFM 3.0.2 uruchamiam telefon ustawiam wszystko niczego nie dodaje po przejściu pierwszych kroków z tym romem wracamy do recona i dogrywamy kernel 710 kernel oc no i reszte co tam chcemy niewiem czemu ale mnie pomogło to

2.Albo po prostu po wyłączaj animacje pogodowe i inne tez biorę to pod uwagę ze telefon podczas odbioru szybciej reaguje i wyłącza głośno mówiący coś w tym jest

zacznij od 2 punktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie pytanie za 1000 pkt :D czy ktoś może testował andka od melaera i od sebastiana ??? Obecnie używam andka od melera ale bateria leci mi na łeb na szyje nie wiem czemu a robiłem wipe bateri :zdegustowany: i teraz zastanwiam sie czy nie przejść na port sebastiana ale nie wiem czy sie oplaca bo u mnie tez np wystepuje problem z trybem glosnomowiacym z tym ze gosnik wlacza sie na 2 sek ;) wiec mi to nie przeszkadza ale batera mnie przeraza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie pytanie za 1000 pkt czy ktoś może testował andka od melaera i od sebastiana ??? Obecnie używam andka od melera ale bateria leci mi na łeb na szyje nie wiem czemu a robiłem wipe bateri i teraz zastanwiam sie czy nie przejść na port sebastiana ale nie wiem czy sie oplaca bo u mnie tez np wystepuje problem z trybem glosnomowiacym z tym ze gosnik wlacza sie na 2 sek wiec mi to nie przeszkadza ale batera mnie przeraza

to zależy jak zrobiłeś wipe bateri powinno to wyglądać tak że bateria na maxa naładowana potem dopiero wipe bateri i po paru dniach wróci do normy najlepiej używać telefon tak aby było włączone wszystko co jest możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavqo

całkiem klawy romik, wszystko bangla jak malina, tylko jak podpinam do usb to nawet nie zapyta ani nic tylko ładuje , wgrany krenel na OC

nie robiłem zadnych zmian partycji teraz wczesniej 2.3.3 froyo na cm7 jakies podpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi