Skocz do zawartości
SebastianFM

[ROM][32A][6.35] SFM 3.0.2 Magic|Android 2.3.3|Sense 2.1|kernel 2.6.35.10

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem klawy romik, wszystko bangla jak malina, tylko jak podpinam do usb to nawet nie zapyta ani nic tylko ładuje , wgrany krenel na OC

nie robiłem zadnych zmian partycji teraz wczesniej 2.3.3 froyo na cm7 jakies podpowiedzi ?

wejdz w ustawienia . Podłącz do komputera Daj domyślny typ połączenia i ustaw sobie na NAPĘD DYSKÓW a najlepiej zaznacz jeszcze ZAPYTAJ MNIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zgi

Witam, zainstalowałem ROM, potem kernel 710 MHz i we właściwościach tel mam ciągle 528 MHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, zainstalowałem ROM, potem kernel 710 MHz i we właściwościach tel mam ciągle 528 MHz

ściągnij sobie CPU Master Free i podnieś tyle ile ci pasuje Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne, w setcpu zobaczysz sobie że masz 710, a tam tylko tak pisze bo to jest stała wartość wpisana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Above

Witam!

Wgrałem sobie ten ROM postępując wg instrukcji. Po wszystkim zrobiłem Reboot Now i pojawiło się logo HTC MAGIC...po jakimś czasie znikło i nic nie ma - ekran świeci na czarno i nic się nie pojawia a także nie reaguje na wyłączenie na nic dopiero wyciągnięcie baterii pomaga ale później po uruchomieniu telefonu to samo - logo HTC MAGIC...znika i ekran czarny (ale tel uruchomiony nadal) i nic się nie dzieje. Co poszło nie tak? :( Nie mam telefonu aktywnego...nie mam zapasówki.

EDIT: Po długim oczekiwaniu (kilka minut) pojawiło się w końcu - biały ekran z zielonym napisem HTC i takim paskiem postepu wczytywania zielonym na dole...ale nic nie drgnął i znów na czarno się ekran zrobił...co jest:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Wgrałem sobie ten ROM postępując wg instrukcji. Po wszystkim zrobiłem Reboot Now i pojawiło się logo HTC MAGIC...po jakimś czasie znikło i nic nie ma - ekran świeci na czarno i nic się nie pojawia a także nie reaguje na wyłączenie na nic dopiero wyciągnięcie baterii pomaga ale później po uruchomieniu telefonu to samo - logo HTC MAGIC...znika i ekran czarny (ale tel uruchomiony nadal) i nic się nie dzieje. Co poszło nie tak? Nie mam telefonu aktywnego...nie mam zapasówki.

EDIT: Po długim oczekiwaniu (kilka minut) pojawiło się w końcu - biały ekran z zielonym napisem HTC i takim paskiem postepu wczytywania zielonym na dole...ale nic nie drgnął i znów na czarno się ekran zrobił...co jest:/

Wiec obstawiam że nie zrobiłeś wipa bo w tym romie nie ma żadnego zielonego paska podczas ładowania i wgrałeś nowy rom na stary a najlepiej jeszcze przed wgraniem nowego romu zrób format karty pamięci programem sdformat i będzie wszystko ok POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Above

Holek_81 wchodziłem na WIPE -> WIpe data/factory reset. Robiłem to przed Flash zip from sdcard. Więc źle obstawiasz. Tak więc skoro to zrobiłem to przyczyną tego może być to, że nie robiłem formatu karty pamięci? Na szczęście mogę zrobić nand restore więc skorzystam z sdformat i ponownie przeprowadzę próbę...

EDIT:

No i zrobiłem WIPE, sformatowałem sdcard...nadal to samo! Znów pojawia się po pewnym czasie ten ekran z zielonym napisem z wersji ([32A][6.35]HTC Magic Official 2.1 by Rogers RC[19-09-10]) :////

PROBLEM rozwiązany. Gdyby ktoś miał taki jak ja powyżej to zostawiam opis i rozwiązanie poniżej:

Ja wgrywałem KERNEL a nie ROM...po prostu opis jest tak skonstruowany, że nie ten link klikałem (dziwne, że rozmiar niby ROM'u mnie nie zastanowił...)!

EDIT2:

Wgrałem ROM...cały pierwszy start był bardzo wolny...później po wpisaniu PIN też zmuła aż w końcu pojawiły się konfiguracje i odmuliło...mogłem dokonać konfiguracji w miarę sprawnie. Jak wykonuję jakąś czynność pierwszy raz np. chcę wybrac numer telefonu to zmula. Po chwili odmula i już ta funkcja działa sprawnie. Później znów chcę coś uruchomić - zmula...po chwili już jest ok. Gdy wracam później do tej funkcji to działa ok - tak jakby pierwszy raz uruchamiana miała być jakoś inicjalizowana i przymula dlatego. W ogóle to dzieje się tak może ponieważ nie wgrałem KERNELA przygotowanego przez autora dla tego MODA?

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zgi
    Jak wykonuję jakąś czynność pierwszy raz np. chcę wybrac numer telefonu to zmula. Po chwili odmula i już ta funkcja działa sprawnie. Później znów chcę coś uruchomić - zmula...po chwili już jest ok. Gdy wracam później do tej funkcji to działa ok - tak jakby pierwszy raz uruchamiana miała być jakoś inicjalizowana i przymula dlatego. W ogóle to dzieje się tak może ponieważ nie wgrałem KERNELA przygotowanego przez autora dla tego MODA?

Mam identycznie, próbowałem z każdym kernelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Petlik

Mogę prosić o odświeżenie linków do aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ugyre

Mam dwa pytania:

1. Można na tym romie włączyć swapa?

2. Czy istnieje możliwość zmniejszenia casha, aby było więcej miejsca w pamięci wewnętrznej. Aby zachować funkcjonalność marketu można przerzucić cashe na ext?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi