Skocz do zawartości
SebastianFM

[ROM][32A][6.35] SFM 3.0.2 Magic|Android 2.3.3|Sense 2.1|kernel 2.6.35.10

Rekomendowane odpowiedzi

Above

Bardzo pilne! Proszę o pomoc. Wgrałem ten ROM i używałem sobie na karcie w sieci Orange. Teraz przekazałem ten telefon narzeczonej i...ona ma kartę play a numer wcześniej przeniesiony był z Orange...i pojawia się: Kod PIN do karty SIM odblokowujący sieć - że trzeba podać. W necie szukałem info dotyczące tego komunikatu i pisze coś o simlocku! Litości! Przecież zrootowany mam telefon od 2 lat, to jest trzeci ROM na tym Magicu a takie coś? Nie dociera do mnie że tu może chodzić o simlock...pilnie proszę o info o co tu chodzi z tym kodem PIN do karty SIM? Telefon jest w tej chwili nieczynny przez to :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem na pewno simlock, kup sobie jakiegoś trubosima, ja na takim jadę i działa w pytę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM mozesz sobie zmieniac nawet 5 razy i nic ci to nie da bo on nie ma nic do sim-locka jedyne wyjscie to isc do jakiegos serwisu tam ci go sciagna za 20 - 30 zl lub poszukac na internecie stron na ktorych wysyla sie platnego esa podaje sie imei telefony i dostajesz kod ktory pozwala odblokowac sima :D albo tak jak napisalal kolega michal kup turbo sima i bedzie wszystko ok ale raczej polecam zdjecie sim-locka bo ten sam koszt co turbo sim a bedziesz mial go zdjetego na stale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM sie kaszani ;/ Wszystkie aplikacje z marketu przeniosłem na SD, a telefon ma tylko 20mb wolnej pamięci ;/ Czy są gdzieś w systemie zbędne pliki, które mogę usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umnie od samego poczatku jest 25 - 30 mb z tym ze 30 po ubiciu app aczkolwiek rom dziala bardzo sprawnie i bardzo szybko ja bym sie tym jakos zaspecjalnie nie przejmowal :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20mb jakiej wolnej pamięci?? RAM? Czy ROM? RAM to jest pamięć operacyjna, i przeniesienie aplikacji na SD nic Ci tu nie zmieni, bo aplikacje cały czas i tak będą działały w tle i będą zżerać zasoby....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz mi pisać czym jest RAM a czym ROM :) Możliwe, że źle to ująłem - brakuje pamięci w systemie na aplikacje - ze ~170mb zostawało mi koło 10mb, gdzie wszystko co się dało było na SD a telefon i tak był zawalony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam pytanie do autora... Czy ten rom to już jest finalna wersja finalnej wersji czy można jeszcze oczekiwać jakiś poprawek i uzdatnień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A mam pytanie do autora... Czy ten rom to już jest finalna wersja finalnej wersji czy można jeszcze oczekiwać jakiś poprawek i uzdatnień?
    Nie mogę już pracować nad tym ROM'em, ponieważ zmieniłem telefon. A czy coś jest jeszcze do poprawienia? Odnośnie wydajności to już na prawdę nie da się zwiększyć. Przygotowany przeze mnie nowy kernel na pewno dał dużą poprawę, ale trzeba pamiętać, że ROM był przeznaczony na telefon z 512 MB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam roma do gier, np. fruit ninja strasznie ścina :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi