Skocz do zawartości
marcelinho2

Dźwięk w telefonie zanika po kilku godzinach użytkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam ten sam problem co tensto. Od jakiegoś czasu zanika mi dźwięk w telefonie (LG l9). Objawia się to tym , że po uruchomieniu telefonu po kilkunastu minutach czasem po kilku godzinach normalnego działania telefonu dźwięk samoczynnie znika . Nie działaja żadne dźwięki ani dzwonka telefonu ani powiadomień ani muzyki mało tego znika dźwięk w słuchawce... Oddałem telefon do serwisu na gwarancję ale zrobili to co myślałem ,że zrobią czyli wymienili mi głośnik. Nic to nie dało problem dalej jest. Robiłem kilka razy hard reset i przywracałem system do oryginalnego takiego w jakim był tel po wyciągnięciu z pudełka ale nic to nie daje. Odinstalowałem wszystkie aplikacje które ściągałem i też nic. No i niestety widzę,że problem się rozszerza bo czasem po wyciszeniu telefonu nie działa przycisk power albo zaczyna działać po kilku minutach. Zdarza się też ,że telefon po zresetowaniu ze względu na brak dźwięku nie chce się uruchomić , trzeba go kilka razy włączać żeby zastartował... Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić lub czy ktoś spotkał się z taką przypadłością w innych telefonach?

Dzięki z odpowiedzi

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Robiłeś hard reset i przywracanie systemu.Hard reset nie podmienia plików systemowych, tylko czyści partycję "sdcard0"Ale jak robiłęś przywracanie systemu? Ja radze zrobić to przez lg mobile support tool albo kdz updater by bride, jeśli nie zadziała, spróbuj zrobić roota i wgraj ViperFX, ten program podmienia sterowniki dźwięku na swoje. Daj znać czy pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym jednak pobawił się KDZ, skoro wymienili głośnik i dalej masz kłopot, to problem będzie leżał po stronie softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi