Skocz do zawartości
memphis21

[LG G3 D855]wszystko o baterii

Masz włączone automatyczne dostosowywanie jasności?  

412 użytkowników zagłosowało

1. 1. Masz włączone automatyczne dostosowywanie jasności?

• Tak.
        262
      • Nie.
        126

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

możecie polecić jakiś dobry program do monitorowania baterii? Bo to systemowo mało mi mówi a od dwóch dni coś mi drenuje baterie i chciałbym się dowiedzieć co. pozdro

Edytowane przez Szynku
    ciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyłącz lokalizacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Lokalizację mam włączona od początku na oszczędzanie energii a jest ona włączona tylko po to bo ta pogoda w widgecie "Smart notice" tego wymaga, jeśli ktoś ma pomysł jak ustawić pogodę bez lokalizacji w tym widgecie był bym wdzięczny bo bardzo mi się podoba i nie chciał bym zmieniać.

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta, piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam włączoną lokalizację cały czas i mi baterii nie zjada. Na początku miałem z tym problem. Musiałem wyłączać te duperele od kroków inne niepotrzebne apki. Teraz tak jak piszę lokalizacja włączona cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l5s5d6

Ja mogę porównać do Galaxy s3, wiem, może nie jest to najnowszy flagowiec ale po przesiadce z niego bateria bardzo na plus.

Na ekranie fakt "tylko" ok 5-6h. Ale to co mnie zadziwia to fakt ile ten tel działa jak się nie używa go non stop. Zauważyłem to dzisiaj szczególnie. U mnie w pracy jest bardzo kiepski zasięg, często przełącza i zrywa sieć. Mój stary s3 (na archidroidzie poprawiającym działanie baterii) po odłączeniu o 9 rano od ładowarki, przy dosyć małym użytkowaniu (trochę forum, trochę fb, synchronizacja poczty włączona, muzyka bt w drodze i spowrotem do pracy, trochę sms i ew jakaś rozmowa) o godzinie Max 21 musiałem ładować telefon (chyba że się nie bawiłem to o 23-0.0 po powrocie do domu).

Mój g3 z kolei został odłączony wczoraj przed pójściem spać, w ciągu dnia trochę pisałem sms, 2 razy rozmawiałem przez telefon, obejrzałem jakiś krótki filmik na yt, słuchałem po drodze do pracy muzyki przez bt, poczta synch włączona co 15 minut, tapatalk synch to samo (dostałem mnóstwo powiadomień), prawie 25 minut miałem też włączony gps na endomondo.

A telefon ciągle działa!!! :)

Jak dla mnie bomba po prostu.

Może i nie siedziałem jakoś długo strasznie na ekranie ale jestem bardzo zadowolony. Zamieszczam też zrzuty ekranu.

vu8amany.jpg3yte4y5y.jpg3yvy2u8u.jpgavaha9um.jpg

Wysłane z mojego Lg G3 3/32 D855

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wiec panowie. bateria na niektorych romach to lipa. Ja zrobilem flash na czysty AUSTRALIJSKI rom, ktory polecaja na zagranicznych forach, jako ze mieszkam w hiszpani mialem telefon z movistar y wywalilem wszystkie preinstalowane apki.

zrobilem flash na V10-D855C i bateria trzyma zauwazalnie wiecej. Polecam flash metoda offline szybko i latwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _PM_
    Mogę ją porównać do baterii w S4. W G3 mimo, że więcej się tym fonem bawię bateria trzyma dłużej.

Jak dla mnie ekran nie "zabija" baterii tylko sprawia, że chce się na niego patrzeć.

...i jak wypada porównanie z baterią S4 kilka dni później, gdy zapewne już mniej się G3 bawisz?:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria trzyma zauważalnie dłużej. Widać to zwłaszcza gdy korzystam z telefonu tylko do dzwonienia i poczty to bez problemu wytrzyma 2 dni. Nawet oglądanie filmów nie powoduje dużego zużycia baterii. Zauważyłem ,że największy spadek następuje przy przeglądaniu netu na zasięgu GSM. Myślę ,że wtedy jest podobnie jak w S4. W pozostałych wypadkach jest zauważalnie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Widząc wyniki baterii w G3 w porównaniu do G2 to się cieszę ze kupiłem G2 przy średnim korzystaniu z tel spokojnie 2 dni bateria trzyma, nie potrzebnie do G3 dołożyli tą rozdzielczość 2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gadasz bzdury. Ten ekran jest perełką w tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi