Skocz do zawartości
memphis21

[LG G3 D855]wszystko o baterii

Masz włączone automatyczne dostosowywanie jasności?  

412 użytkowników zagłosowało

1. 1. Masz włączone automatyczne dostosowywanie jasności?

• Tak.
        262
      • Nie.
        126

Rekomendowane odpowiedzi

valkyx

A widzisz różnica pomiędzy FHD a 2K gołym okiem? Filmy i tak ciężko w takiej rozdzielczości dorwac, gry i tak takiej rozdziałki nie obsługują :-) jeszcze ten procesor 801 nie bardzo wyrabia się z obsługą takiej rozdzialki głupi asphalt który na G2 śmiga na G3 laguje :-)

Edytowane przez valkyx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak widzę różnicę. Powielasz bzdury wyczytane od ludzi którzy nie posiadają G3. Czy wiesz, że telefon nie służy do gier?

Ma wiele innych zastosowań w których jest rewelacyjny. Przeglądanie netu na tym ekranie jest super i obecnie żaden inny telefon mu nie dorównuje. Czy jesteś kolejnym expertem, który tylko grymasi i nie dostrzega istotnych zalet ?

Na marginesie w gry to się gra na komputerze. Jestem bardzo ciekawy czy jeśli masz komputer to masz tam takie podzespoły które pozwalają na granie w najnowsze gry na max detalach. Większość logicznie myślących po prostu zmniejszy ustawienia i będzie się cieszyć rozgrywką.

Proszę pamiętaj, iż nie wszyscy używają telefonu tylko do tak prozaicznej czynności jak granie. :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bukary
    głupi asphalt który na G2 śmiga na G3 laguje :-)

Naprawdę? Ta gra chodzi dobrze nawet na dwuletnim Nexusie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    repel

7e8y4e8y.jpgasapezaq.jpg

Wysłane z mojego LG-D855

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx
    Tak widzę różnicę. Powielasz bzdury wyczytane od ludzi którzy nie posiadają G3. Czy wiesz, że telefon nie służy do gier?

Ma wiele innych zastosowań w których jest rewelacyjny. Przeglądanie netu na tym ekranie jest super i obecnie żaden inny telefon mu nie dorównuje. Czy jesteś kolejnym expertem, który tylko grymasi i nie dostrzega istotnych zalet ?

Na marginesie w gry to się gra na komputerze. Jestem bardzo ciekawy czy jeśli masz komputer to masz tam takie podzespoły które pozwalają na granie w najnowsze gry na max detalach. Większość logicznie myślących po prostu zmniejszy ustawienia i będzie się cieszyć rozgrywką.

Proszę pamiętaj, iż nie wszyscy używają telefonu tylko do tak prozaicznej czynności jak granie. :PP

Ja podałem przykład a nie mówię s e siedze i gram tylko na telefonie, a odnośnie grafiki to na pc mogę zmniejszyć ale w grach na tel nie bardzo :-) w niektórych można w innych nie, jeśli widzisz różnice w przeglądarce internetowej pomiędzy 2k a fhd to graty tak btw trochę mniej spinki zycze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spox nie spinam się i Ty się nie obrażaj. Wielu ludzi pisze o czymś co tylko widzieli na obrazku lub pomacali w sklepie.

Ja widzę różnicę między ekranem S4 a G3. Nie rozbijam tego na pixle ale oko moje widzi większą "miodność" ekranu G3 mozę to tylko moje wyobrażenie. Z tego co czytam to wiele gier oferuje zmniejszenie detali.

Różnica wydajności w antutu procesorach S4- około 27000, w G3 - około 36000 w 805 - około 37000.

Jak widzisz Przesiadając się z S4 wydajność w istotny sposób skoczyła. Nie twierdzę, że w 805 nie będzie większa ale nie w tak istotny sposób aby miało by zmienić działanie urządzenia jak piszesz.

Powodzenia w dyskusji i miłego dnia. <przytul>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A widzisz różnica pomiędzy FHD a 2K gołym okiem? Filmy i tak ciężko w takiej rozdzielczości dorwac, gry i tak takiej rozdziałki nie obsługują :-) jeszcze ten procesor 801 nie bardzo wyrabia się z obsługą takiej rozdzialki głupi asphalt który na G2 śmiga na G3 laguje :-)

Ale pieprzysz panie... :P

Jakoś pykam w asphalta specjalnie, żeby te całe lagowanie zaobserwować i nie udaje mi sie... próbowałem też podgrzać go do temp. przy której podobno skóra od reki i policzka powinna już odchodzić i też nic...

Najwięcej głosu zabierają jak zwykle Ci, którzy telefonu nie maja... :]

A wracając do watku, to ja jestem pozytywnie zaskoczony osiągami baterii...

Wytrzymuje mi bez ładowania całą dobę... A używam Nawigacji dwa razy dziennie po ok. godzinie, pykam trochę w ingresa oraz inne gierki. Długo używam też opcji punktu dostepu no i do tego dochodzi mail oraz komunikatory i sms... telefonowanie trochę mniej...

Podejrzewam, że kolejne wersje oprogramowania zmienią czas pracy na baterii na plus, a już na 100% nowy Android :D

Pozdr dla graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz gdy minęło kilka dni i zapewne jeszcze więcej ładowań od czasu kupna telefonu może ktoś chciałby się podzielić jak wygląda sprawa zużycia baterii, jakieś porównanie do wcześniej posiadanego telefonu, co najwięcej(poza ekranem) "drenuje" baterię ?? Jaki uzyskujecie czas włączonego ekranu i na jakim poziomie podświetlenia w czasie użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andyvip

Co wy cały czas z tą baterią!! Dajcie se siana!!

Już chyba dużo w tym temacie zostało powiedziane.

Rozumiem że jak trzyma 2 godziny mniej jak S5 to kupisz S5 tak???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie, jak czytam takie teksty to slabo mi sie robi... 2h w ta czy w ta i tak nie robi wiekszej roznicy. Jak jedziesz gdzies gdzie moze byc problem z zasilaniem, to bierzesz powerbank, albo dodatkowe baterie... Proste ;) przy smartfonach ladowanie co noc juz raczej jest norma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi