Skocz do zawartości
Francek

[Modyfikacja - pytanie] czarnobialy wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was pytanie, czy istnieje mozliwosc wyswietlania kolorow czarno bialych (+ wiele odcieni szarosci)? Teraz pewnie bedzie pytanie po co mi to? A tylko po to by ladnie wygladalo ;) Z telefonu korzystam glownie do sms wiec nie bedzie to przeszkadzac. Nie powiem bo fajnie by bylo gdybym w kazdej chwili mogl wrocic do wyswietlania kolorow.

Z gory dziekuje wszystkim za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

A jakieś theme + zestaw ikon nie byłby w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp107

Chyba najprościej (teoretycznie) byłoby użyć jakiegoś programu działającego jako filtr obrazu (w Google Play jest sporo aplikacji pod hasłem "screen filter") i ustawić nasycenie wszystkich kolorów na zero.

Niestety nie wiem czy są aplikacje umożliwiające całkowite wyzerowanie tego parametru. Zwykle pozwalają na regulacje w ograniczonym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jakieś theme + zestaw ikon nie byłby w porządku?

To juz zrobione dawno ;) Niestety dalej mam niedosyt (chodzi o detale ktore czasem sa kolorowe)

Chyba najprościej (teoretycznie) byłoby użyć jakiegoś programu działającego jako filtr obrazu (w Google Play jest sporo aplikacji pod hasłem "screen filter") i ustawić nasycenie wszystkich kolorów na zero.

Niestety nie wiem czy są aplikacje umożliwiające całkowite wyzerowanie tego parametru. Zwykle pozwalają na regulacje w ograniczonym zakresie.

Tez mi sie tak zdawalo, lecz przejzalem kilka apek i zadna nie daje takiego efektu ;/ Wiec musze szukac cos dalej..

Zdaje mi sie (przeczucie) ze powinien byc jakis plik odpowiadajacy za to jakie sa wyswietlane kolory, ich ilosc, barwa, wiec moze dalo by sie to jakos zmienic na monochromatyczne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Teoretycznie poprzez kernel jeśli dana możliwość jest w nim zawarta ma możliwość zmiany kolorów itd i być może jest możliwość aby kolory wyłączyć

Edit jest taka opcja tylko że daje ona sterowanie nasyceniem barw i wyłączając kolory rgb nic się nie wyświetla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tkgrim

Sgs5 w andro 4.4.2 stock w trybie oszczędzania energii ma taką opcję (nie mam roota - nie wyciągnę tego - ale masz kierunek poszukiwań).

Wysyłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałem LG GT540 to tam na CM7 była taka opcja Render Effect bodajże. Można było zmienić kolor wyświetlanego obrazu na niebieski, zielony, czerwony itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi