Skocz do zawartości
kom4r

błąd przy próbie aktualizacji do 2.3 - czerwony wykrzyknik, reboot

Rekomendowane odpowiedzi

kom4r
    Napisano (edytowane)

Witam serdecznie, od niedawna mam HTC Desire HD, otrzymałem informację o dostępnej aktualizacji do 2.3, wszystko sie sciaga itd. jednak po reboocie zaczyna się przesuwać pasek postępu i przy ok. 20% wyskakuje czerwony wykrzyknik i koniec... trzeba restartowac... co może być przyczyną?

Edytowane przez kom4r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mleq
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    blalalalalalalala[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kom4r

czy nikt nie zna rozwiązania tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może HR by pomógł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było na forum kilka razy. System próbuje aktualizować pliki, które nie istnieją - jeśli oczywiście kasowałeś jakieś aplikacje systemowe. Jeśli telefon miał oryginalny ROM i nie bawiłeś się w żadne temp rooty ani inne narzędzia do rootowania to albo przywrócisz oryginalny ROM z RUU albo coś nie tak z samym systemem. Nie napisałeś z jakiego źródła masz telefon. Jeśli poprzedni właściciel coś usuwał to właśnie dlatego może występować problem.

Miałem identyczne objawy jak Ty jednak ja sam skasowałem "niepotrzebne" oprogramowanie korzystając z Visionary i TitaniumBackup. Przywrócenie ROMu z RUU w moim przypadku pomogło i update prawidłowo się zainstalował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kom4r

jestem nowicjuszem w tych kwestiach i nie za bardzo rozumiem, co powinienem zrobic....?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem co autor posta i rzeczywiście, grzebałem kiedyś w telefonie używając Visionary oraz TitaniumBackup usuwając fabryczne aplikacje. Czy w kilku słowach ktoś nie byłby w stanie wyjaśnić jak przeskoczyć ten problem i zainstalować 2.3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, poddaję się. Przeczytałem wszystkie wątki, dla początkujących i inne i nie jestem w stanie nic sam zrobić, nie odsyłajcie mnie więc gdziekolwiek. To nie jest lenistwo tylko brak zrozumienia rootów, romów i innych haseł. Nic mi to po prostu nie mówi. Tak jak pisałem wcześniej za pomocą dwóch programów pousuwałem niechciane aplikacje i teraz nie jestem w stanie zaktualizować telefonu do najnowszego stockowego oprogramowania. Chciałbym bez kombinowania (nie znam się na tym jak widać) mieć oryginalne oprogramowanie Czy jestem w stanie uzyskać od Was jakąś pomoc?

Edytowane przez Podszywacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Pobierzcie oryginalne RUU i wgrajcie aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi