Skocz do zawartości
jonas10

KARTA PAMIĘCI SanDisc 128GB Ultra microSDXC W GALAXY NOTE3.

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nie rozumiem jak to możliwe że nie mają tam żadnych negatywów, ale dobrze Ci radze nawet nie spoglądaj na tą aukcje :) wiem że cena zachęca ale wyrzucisz tylko kasę w błoto. Jest to jedno wielkie oszustwo. Karty są zwyczajnie jakimś programem zapętlane i w danych nawet po włożeniu do telefonu pokazuje np 64GB podczas gdy tak naprawdę jest to karta np 8GB po których zapełnieniu nic więcej na kartę nie da się wrzucić. Także darowałbym sobie na twoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 128 i jest super.Jak narazie rok czasu i :cool:dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XNEOX

A czy note n9005 obsłuży 256gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam jak najbardziej oryginalne karty Sandisk Ultra (nie te najtańsze), co najmniej Class 10 i 80mb/s .. jeśli chodzi o 128 GB to Note 3 w specyfikacji nie ma obsługi takich kart, ale jak najbardziej działają w tym telefonie. Sam osobiście stałem przed tym dylematem jeszcze miesiąc temu i powiem Ci szczerze, kupiłem oryginał Sandisk Ultra 80m/s 64GB, bo 128 GB zanim bym zapełnił to prędzej bałbym się, że coś się stanie i stracę dane. 32GB wbudowane + 64 GB karta daje niezłe pole do popisu i całkiem bezpiecznie, a przy tej prędkości karty tym bardziej. Są jeszcze czerwono złote wersje extreme, ale nie warto dopłacać, są dużo droższe a mają transfer 96 MB/s, a Note 3 to nie jest sprzęt, który wymaga aż takich transferów.

Jedna rada, nie kupuj na Allegro żadnych kart, a tym bardziej bez blistra w cenie 2 razy niższej, to marne podróby i badziew.

Jak dobrze poszukasz to na Allegro uda sie znaleźć, ale znacznie lepsze promocje można wyszukać w sklepach internetowych, o czym sam się przekonałem płacąc 99 zł za oryginał w blistrze z renomowanego sklepu Sandisk Ultra 64 GB Class 10 80 MB/s.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też trochę dziwię się tym negatywnym opiniom o Sandiskach bo tylko takich kart od lat używam i nigdy nie mialem namniejszych problemów. Najprawdopodobniej problem tkwi właśnie w nieoryginalnych produktach. Teraz już chyba wszystko co markowe ma swoją podróbę, no ale skoro jest popyt to co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XNEOX
    Napisano (edytowane)

Panowie 256GB
    Działa bez problemu

6745d9f150e1fd5d0fdf8d3b95c46285.jpg

213e13bd7882e726f23dfb71d460f7ab.jpg

Wyleciało z NOTE 3 N9005

Edytowane przez jeronimo
    spoiler
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@@pyotreque

Ale nie ma co sie dziwic , dzisiaj oni ida na ilosc a nie jakość. Kiedys scandisk były dobrymi kartami, ale to juz przeszłość.

Ja nigdy nie kupowałem kart poprzez allegro tylko w odpowiednich sklepach i powiem, że posiadajac i reklamujac juz 3 razy karty scandisk od ponad roku uzywam kart Samsunga i jestem bardziej z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w

Panowie 256GB

Działa bez problemu

Gdzie kupiłeś kartę microsd o pojemności 256GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi