Skocz do zawartości
ronchek

[ROM][4.4.2][N7105XXUFND3][Deodexed || ROOTED || KNOX Free || S5 Experience]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich.

Znalazłem ciekawy rom na forum xda i zastanawiam się czy już ktoś z Was go testował?

Jest to port z S5.

Link poniżej.

[ROM][4.4.2][N7105XXUFND3][Deodexed || ROOTED || KNOX Free || S5 Experience] - XDA Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, dzięki za propozycje!:) Natomiast jeśli ktoś z Was korzysta z któregoś z tych romów, to prosze napiszcie jak sprawuje się bateria, czy wszystko działa i czy nie ma bugów;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z tego romu już dobrze ponad miesiąc wszystko działa jak powinno jest szybki i płynny . Problem występuje tylko przy słuchaniu muzyki i nie wiem jak to naprawić. Dokładnie chodzi o to ze co jakiś czas utwór przerywa , takie zaniki dźwięku. .. btw bateria trzyma bardzo dobrze

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up,

jednym z rozwiązań takiego problemu jest przestawienie zarządcy procesora z pegasusq na innego, np. ondemand (np. za pomocą noFrills CPU control)- miałem identyczny problem i takie przestawienie u mnie pomogło i już słuchanie muzyki nie jest udręką :D

P.s Jak nie masz ustawionego zarządcy pegasusq to możesz i tak pokombinować z zarządcami procesora i harmonogramami I/O ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dawkon13 dzięki rzeczywiście pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frst

Używam go od kilku dni - przesiadka z Cyanogena, ponieważ skusiła mnie rewelacyjna aplikacja S Note, która działa tylko na romach z bibliotekami Samsunga. Po prostu nie ma drugiego tak dobrego notesu dla rysika pod inne ROMy.

Do rzeczy, ten ROM to jakaś kpina, już przy wchodzeniu do dialera widać lag, dużo gorzej jest podczas połączenia przychodzącego - telefon dzwoni, wibruje, a wyświetlacz włącza się dopiero po 4 sek! Po odebraniu połączenia mija "chwila" gdy połączenie zostanie nawiązane, więc przyłożenie telefonu od razu do ucha skutkuje "dlaczego się nie odzywasz?"

Podświetlanie klawiszy dotykowych - żadna z opcji nie działa, nawet jeśli wybiorę "zawsze wyłączone", to klawisze podświetlają się ok 4 sek.

Tryb ekranu - nieważne jaką opcję wybiorę, nasycenie oraz kolory wyświetlacza pozostają bez zmian.

Tak więc przestałem wierzyć, że istnieje jakakolwiek alternatywa dla "czystych" ROMów, jak widać nawet te odchudzone bazujące na Touch Wiz, to porażka.

Jeśli jednak ktoś z forumowiczów korzysta z szybkiego, sprawdzonego ROMu opartego o Stock, to dajcie proszę info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też przestałem wierzyć, dlatego 4.4.2 stock, root i usunięcie albo wymrożenie "smieci"

ja jeszcze zamieniłem launcher na Nova

nie jest żle z płynnoscią i baterią i juz nie szukam niczego innego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Możesz napisać jakie programy skasowales i zablokowales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz wątek na forum, wszystko ładnie opisane

http://forum.android.com.pl/f729/lista-aplikacji-systemowych-bezpiecznych-do-usuniae-cia-252318/

---------- Post dołączono o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

na liscie nie ma apk z androida 4.4 ale wszystkie te rzeczy typu flipboard, gry play, czy muzyka play możesz smiało usuwac jesli czegos nie jestes pewny zawsze możesz zamrozic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi