Skocz do zawartości
ronchek

[ROM][4.4.2][N7105XXUFND3][Deodexed || ROOTED || KNOX Free || S5 Experience]

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Kingo Root nieraz ma problemy z rotem (mi nie chciał zrotować Nota). A jeśli chodzio flagę to ci na 100% nabije.

---------- Post dołączono o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Kolego daj namiary na tego DN3 v4 BETA2 FOR NOTE 2 N7105, ATT I317, I317M.

Wgruwasz go ptzez Odina?

Trzeba coś dograć oprucz poprawki do WiFi?

Na co trzeba uważać?

Jakieś wskazówki z twojej syrony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnąłem i zainstalowałem najnowszą wersję Kingoroot (1.2.4) i uruchomiłem by zrootować swój telefon.

Cały proces przebiegł szybko (z minutę) i bez problemów, min. nie miałem żadnego pytania "pod koniec rootowania", tylko optymistyczny komunikat "Root succeeded !" i sugestię zrestartowania telefonu (u mnie zrestartował się sam ale na wszelki wypadek zrestartowałem go jeszcze raz ręcznie).

Pojawiła się ikonka SuperSU ale po jego uruchomieniu dużo mniej optymistyczny komunikat o niemożności zainstalowania binariów SU. Na wszelki wypadek sprawdziłem jeszcze telefon Root Checkerem Basic i niestety, okazało się, że nie mam roota.

Na szczęście nie mam też nabitej flagi Knox. ;)

Sprawdzałem też Towelroot ale akurat moje urządzenie nie jest jeszcze w zasięgu tego softu

EDIT: najnowsza wersja Kingoroot 1.2.5 - bez zmian :(

Edytowane przez langolier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajus

Witam, jestem nowym użytkownikiem i posiadam samsung galaxy note 2 lte n7105, chciałbym się zapytać czy mógłby ktoś pomóc wgrać od zera ten room(podać instrukcje krok po kroku) Electron team ~ DN3 v4 BETA2 FOR NOTE 2 N7105, ATT I317, I317M , nie mam roota. Z telefonem od nowości nie było nic robione :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oli37

Jak w grasz ten room to stracisz gwarancję.A lepszy jest DITO V5+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sakrd

po jakichś 3 tygodniach używania DN3 v5+ FOR NOTE 2 N7105, ATT I317, I317M stwierdzam że nie jest idealny, łapie zwiechy ze 3 razy dziennie, po prostu czarny ekran i trzeba resetować. Ten super tryb oszczędzania energii też nie działa, zmienia się na czarno biały ekran ale jak już wejdziemy w jakąś podaplikacje jak wiadomości czy klawiatura numeryczna znów wszystko jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi