Skocz do zawartości
ShammGod

Zwiększenie ilości wbudowanej pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótkie wprowadzenie do tematu:

Wymieniam telefon na nowy w abonamencie i prosiłem Ojca żeby wziął mi G2 32gb albo zaczekał na moją decyzję, jako że konsultantka powiedziała mu że jest możliwość zwiększenia ilości wbudowanej pamięci w tym telefonie w serwisie to zdecydował się na tańszą wersję.

Jako że nigdy nie spotkałem się z taką praktyką to pytam was, czy faktycznie jest taka możliwość?

Szczerze wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie ma.

Ja i LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dziwne że konsultantka sieci tak doradziła :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

No to ja bym się kłócił. Rozmowy chyba są nagrywane, nic tylko pisać odpowiednie pismo i walczyć o swoje..

PS. 32GB i tak byś nie dostał, nie jest dostępna w PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Jest możliwość :P. Wymieniając całą płytę główną z 16GB na 32GB za co pewnie w serwisie by ci policzyli jak za nowy telefon. A po za tym i tak to jest niewykonalne, bo serwis polski nie ma części do modelu 32GB, a sam model 32GB nie jest oficialnie dostępny, a tym bardziej u żadnego operatora

Czyli defakto możliwości nie ma, co najwyżej podłączenie przenośnej pamięci przez OTG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To widzę że nie jedyny będę się męczył na 10gb pamięci w tym kraju ;)

Na głównej stronie jest info o pendrive od TDK, nie będzie z największym wariantem problemów? (64gb)

Czy można przez dołączony kabel w zestawie podłączyć zwykłego pendrive czy potrzebny jest specjalny kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G2 obsługuje OTG więc można kupić pendrive'a micro USB lub adapter z micro na usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie o tym mówie, jest to ogólnie dostępne w sklepach czy to jakaś ekstrawagancja bardziej że trzeba będzie z internetu sprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon
    To widzę że nie jedyny będę się męczył na 10gb pamięci w tym kraju ;)

Owszem, ale ja na Twoim miejscu pisał bym stosowne pismo po to by odzyskać kasę za ten telefon. Konsultantka wyraźnie wprowadziła Cię w błąd, co poskutkowało zakupem niechcianej wersji telefonu. Walczył bym wszystkimi metodami by dostać zwrot kasy oraz by nie oddawać telefonu.

W prawdzie nie wiem czy przejdzie coś takiego, rzecznik zapewne służy pomocą, ale jak nie to, to może jakieś zniżki w abo lub coś podobnego. Na pewno coś możesz uzyskać, pytanie tylko co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pendrive 32gb kingstona dostępny w x-kom.pl za 60zl ostatio kuipiłem dla siebi i kumpla. Z jednej strony masz microusb a z drugiej usb. Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi