Skocz do zawartości
krzysztofsf

Jaka folia na ekran w LG G2 mini?

Rekomendowane odpowiedzi

radam5

Ma ktoś to szkło z powłoką oleofobową? Jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem folię z: Niewidoczna folia 3mk Solid LG G2 MINI D620 (4511035253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niestety, pierwsze naklejenie foli zakończyło się niepowodzeniem. Nie umiałem równo nałożyć foli + dostały się drobinki kurzu, więc folia się wgl nie chciała trzymać. Zdjąłem ją i postanowiłem spróbować drugi raz. Bardziej dokładnie wyczyściłem ekran, przyłożyłem i opuszczałem. Folia nakleiła się idealnie równo. 0 bąbelków. Jest praktycznie nie widoczna.

POLECAM! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Witam, ja kupiłem tu

Folia ochronna POLIWĘGLANOWA na Wyświetlacz LCD do LG G2 Mini - GrupaGSM.pl

Kiedyś też tam brałem folię do xperii Neo i uratowała mi wyświetlacz - po upadku w biegu na beton taki stary z kamyczkami, odeszła farba z obudowy w 1 miejscu i na środku rysa przez cały ekran i taka dziurka wyszarpana. Myślałem że już ekran pękł, ale po jej zdjęciu był nienaruszony. Mam tę xperię w zapasie do dziś - także wybrałem tę samą folię na g2mini. Mam wrażenie że ciut mniej palcuje się ekran, nie zmienia kątów patrzenia i jasności ekranu. Teraz mają promocję i dają 2 opakowania w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fido70
    Ma ktoś to szkło z powłoką oleofobową? Jak się sprawuje?

Tak (kilkanaście postów wyżej podawałem link). Moim zdaniem same zalety - dość cienka, idealnie się wkomponowuje we wgłębienie ekranu, relatywnie łatwo się zakłada/nakleja, oczywiście pod warunkiem że opanujemy wszędobylski kurz (wykorzystałem metodę zrobienia sauny w łazience + cierpliwość + lateksowe rękawiczki no i oczywiście dołączony zestaw czyszczący). Wyszło idealnie.

Wygląd? Za chwilę kupuję 5 następnych na inne telefony, bo wszyscy znajomi stwierdzili że widok jest powalający, ekran zyskał krystaliczną przejrzystość a ślady palców nie rozmazują wyświetlanego obrazu (co wcześniej było poważnym utrapieniem) i jednym ruchem o koszulkę idealnie dają się wytrzeć.

Naprawdę warto. Podejrzewam, że im niższa półka smartfona, tym bardziej spektakularny efekt - w przyszłym tygodniu przekonam się m. in. z Samsungami Note3, S4mini, S3mini

Edytowane przez fido70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

dziwna ta folia w filmiku nie testuja na fonach tylko na atrapach :D więc byc może to pic na wodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś, jakbym podskórnie miał takie same obawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze? Najtańsze. Ja kupiłem zwykły czarny case na tył obudowy za 3 zł i zwykłą folię za 2 zł. W sklepie... jak to mówią "za rogiem". Na ekranie żadnych rys, maziajów od palców, a telefon mam tak samo zabezpieczony jak futerałami i szkłem hartowanym po 30 zł, jeszcze do tego przesyłka.

Możesz mi wierzyć na słowo: to mój kolejny już telefon, który tylko tak zabezpieczam, a przeżywają moje telefony niezły poligon: w kieszeni wraz z kluczami, zapalniczką, monetami, upadki, deszcz, itd. I żadnemu nigdy nic sie nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zakupiłem Szkło Hartowane 9h w komisie w Łodzi cena 15pln razem z montażem:padam:

porównuję z folią nillkin dostarczona wraz z futerałem. Folia nillkin bardzo miękka po 1 pobycie w kieszeni z kluczami porysowała się poza tym masakryczna palcologia.

Szyba na pierwsze spojrzenie "wyostrza" obraz(porównując z porysowną folią ;)) wygładzone krawędzie, niewielka palcologia i sprawdzałem nożem do tapet i nie zarysowałem. Kupiłem tanie szkło i jestem zachwycony naprawdę przepaść technologiczna w porównaniu z foliami (nie tylko nillkina). Szczerze polecam i jeżeli tanii wyrób jest tak zadowalający to nie wiem czego oczekiwać od tych drogich. Da się to normalnie zdjąć jak zwykła folię.

Edytowane przez woofer1400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi