Skocz do zawartości
krzysztofsf

Jaka folia na ekran w LG G2 mini?

Rekomendowane odpowiedzi

czif

miałem szkło i znacznie pogorszył się dotyk, od miesiąca używam bez folii i rzadko zdarza się, że coś nie złapie. 

folia zbędna, jak upadnie to i tak będzie pajęczyna. jak kupować to szkło, chyba że jest pewność, że nie upadnie z wysokości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@duke313

Moim zdaniem lepiej wybrac te szkło SHTL : http://allegro.pl/shtl-szklo-hartowane-folia-na-ekran-do-lg-g2-mini-i5229505553.html#tabsAnchor

Mnóstwo osób już je zakupiło i bardzo sobie chwalą szkło jest świetnie wykonane i dopasowane moim zdaniem najlepsze szkło na rynku.

Testy patrz na Youtube szkło jest bardzo wytrzymałe i nie do porysowania nożem czy śrubokrętem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem szkło hartowane z allegro, te za 14,50. Przy zdejmowaniu foli ze strony na której jest klej, szkło pękło... Z racji, że pęknięcie było typu pojedynczej linii a nie pajęczyny, założyłem szkło na ekran. Zauważyłem, że w jednym miejscu jest pęcherzyk powietrza wokół drobinki kurzu, tak to mnie denerwowało, że postanowiłem zdjąć szkło i usunąć ją. Kiedy paznokciem zdjąłem szkło okazało się, że kurz jest przyklejony na szkle, wyczyściłem wszystko. Wtedy się okazało że szkło nie dochodzi w paru miejscach bo jest naszczypane. Nie wiem czy moje paznokcie są ostre jak nóż czy szkło jest tak delikatne. Tak czy inaczej szkło jest obecnie przyklejone bo chciałem je zbadać pod każdym względem. Wyświetlacz teraz jest jakby bardziej wyraźny, palec sunie po nim dużo szybciej gdyż zostaje zauważalnie mniej odcisków palców. Dotyk jest identyczny jak przed założeniem. Podsumowując, szkło spełnia moje oczekiwania ale strasznie uważajcie jak je zakładacie, najlepiej dajcie je założyć jakiejś delikatnej kobiecie :).

[Dodano: 09.07.2015 - 22:30]
    Mam jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie, wieczorem, im wiekszą mam jasność na ekranie, tym bardziej świecą krawedzie szkła, ciekawy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czif

@@Lockheed Martin

Źle w takim razie zdejmowałeś szkło, zobacz na YT jak to wykonać poprawnie - szkoda pisania.

Też miałem problem, że jakieś pruszko było pod folią i po naklejeniu bąbelek. Odkleiłem od razu, zobaczyłem że nie da się go odkleić to połamałem i wyrzuciłem i tak jak nie używałem, tak nie używam folii żadnej, bo mnie to nie przekonuje do niczego. telefon nie ma ani jednej rysy a nosze z kluczami i monetami, kładę ekranem do powierzchni i zero śladów. 

jedyny minusik to korzystanie z telefonu mając mokre ręce - wtedy albo nie działa albo świruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z takich najtańszych ktoś brał i jest zadowolony? Bo nie uśmiecha mi się pakować 3 dych w takie szkiełko jak może z takiego za 9 będę zadowolony.

W ogóle przy upadku daje to jakąś ochronę przed pęknięciem ekranu?

Np: http://allegro.pl/szklo-hartowane-lg-g2-mini-d620-i5610610329.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam to szkło: http://allegro.pl/szklo-hartowane-folia-ochronna-lg-g2-mini-i5558422940.html

jestem bardzo zadowolony, mimo niskiej ceny ma dość wysoką jakość. Jest nieco zbyt krótko przycięte z lewej strony, o jakieś 1/2 milimetra, ale nie robi mi to wielkiej różnicy, bo Jelly case od Goospery idealnie ją maskuje. Porównując to szkło,do tego za 30 złotych nie widać różnicy, ma te same właściwości i tak samo chroni telefon. A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi