Skocz do zawartości
oak

etui typu bumer - taki rodzaj ktos stosowal/opinie/ wady/zalety

Rekomendowane odpowiedzi

oak

TU tzn gdzie ?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oak

Srednio jak dlugo trwa przesylka - na stronce jest napisane ze nawet do 60 dni :))

a jak wyglada to w Praktyce ? i jak z kosztami dostawy - bo sie nie dopatrzylem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ze tak zapytam ma ktos juz ten case jak z zasiegiem ? no i czy wcisnie sie tam tel + szybka bo ramka wyglada na dosc spasowana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież pisze że wysyłka gratis a średnio to 2 tygodnie sobie idzie :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podłączam się pod pytanie berniego, z tym że mi chodzi o zasięg wifi. w pokoju mam kiepski dość słaby sygnał, ciekawy jestem czy taki aluminiowy case znacznie go pogarsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Mam love mei aluminiowa ramke i zasieg zlecial o 1 kreske. Jak jest dobry zasieg to ok jak jestem np w lesie to nie mozna sie do mnie dodzwonic, tak samo mialem na mazurach, w pokoju brak zasiegu, po zdjeciu ramki moglem rozmawiac. Kazda aluminiowa ramka pogorszy zasieg, nie ma tu nawet o czym dyskutowac.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem u sprzedawcy Daben ETUI SGP SPIGEN Neo Hybrid SAMSUNG GALAXY NOTE 3 i jest lux w porównaniu z podróbą którą zakupiłem.

---------- Post dołączono o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Ja zakupiłem u sprzedawcy Daben ETUI SGP SPIGEN Neo Hybrid SAMSUNG GALAXY NOTE 3 i jest lux w porównaniu z podróbą którą zakupiłem.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4451446146

Edytowane przez filozof78
    [URL] http://allegro.pl/show_item.php?item=4451446146 [/URL]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA JEST TO OPIS PODRÓBKI "Spigen Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid | Spigen" na który się naciąłem.

NIE JEST TO OPIS ORYGINALNEGO ETUI ( okazało się po recenzji )

Zdjęcia: http://dropzone.ownserver.pl/tmp/Spigen_Neo_Hybrid/

Aukcja: http://allegro.pl/etui-typu-spigen-neo-hybrid-samsung-note-3-folia-i4389056617.html

Dałem się naciąć na słowo "typu" :-)

Ja nieco napiszę o korzystaniu z PODRÓBKI: Spigen Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid | Spigen ( Spigen Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid | Spigen ).

Wygląd i jakość, zależy od tego co się lubi, mi wygląd bardzo pasuje. Jakość materiałów zadowalająca i to bardzo jak na taką cenę ( choć zapewne i tak wyprodukowanie tego to są groszowe sprawy ). Minusem są luźne przyciski, są one po prostu luźne i latają trochę, nie przeszkadza to w żaden sposób z użytkowania ale mnie to np irytuje. Boki obudowy potrafią trochę odstawać i jak używacie telefonu bądź kładziecie w miejscu z pyłami czy coś ( np stolarnia, plaża, albo jesteście brudasami i macie gnój w kieszeniach a w nocy wam śmierdzą nogi ) to się dziadostwo do środka dostaje.

Użytkowanie, obudowa pogrubia telefon ale że mam dużą łapę mi to nie przeszkadza i bardzo dobrze się trzyma ww ręce ( czuje się pewnie i wiem że mam telefon w niej, nie opłatek ). Telefon dzięki tej obudowie nie jest już taki plastikowy.

PIERWSZYM DUŻYM MINUSEM jest miejsce z którego wyjmuje się rysik, no ni cholery bez pomocy kluczy nie wyciągnę go, ja tam nie włożę palca za chiny, wejście projektowane to było dla kobiet z długimi paznokciami...

DRUGIM DUŻYM MINUSEM jest wejście do ładowania, połączenia się z telefonem ( czyli usb ). Podłączycie tam tylko standardowy przewód który dostaliście z NOTE 3, żaden inny przewód microusb nie wejdzie wam tam bo nie dosięgnie do wejścia. Wypróbowałem z 6, z note 1/2, z htc, takie ze sklepu zwykłe, ni cholerę...

TRZECI DUŻY MINUS telefon potrafi, może nie wypaść z obudowy ( przynajmniej jeszcze nie wypadł ) ale tak trochę wyjść z niej i trzeba go docisnąć. Działo się to u mnie jak nosiłem go w kieszeni albo po prostu podczas rozmowy.

Tego nie wiem, ale mam takie wrażenie że teraz gdy używam tej obudowy spadł mi zasięg w telefonie, może o nie dużo ale widzę częściej mniej kresek zasięgu i rzadziej łapię LTE. Ale może to moje niedo♥♥♥♥♥ie mózgowe tak mi gdzieś sugeruje.

Edytowane przez graczu_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi