Skocz do zawartości
oak

etui typu bumer - taki rodzaj ktos stosowal/opinie/ wady/zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkowanie, obudowa pogrubia telefon ale że mam dużą łapę mi to nie przeszkadza i bardzo dobrze się trzyma ww ręce ( czuje się pewnie i wiem że mam telefon w niej, nie opłatek ). Telefon dzięki tej obudowie nie jest już taki plastikowy.

PIERWSZYM DUŻYM MINUSEM jest miejsce z którego wyjmuje się rysik, no ni cholery bez pomocy kluczy nie wyciągnę go, ja tam nie włożę palca za chiny, wejście projektowane to było dla kobiet z długimi paznokciami...

DRUGIM DUŻYM MINUSEM jest wejście do ładowania, połączenia się z telefonem ( czyli usb ). Podłączycie tam tylko standardowy przewód który dostaliście z NOTE 3, żaden inny przewód microusb nie wejdzie wam tam bo nie dosięgnie do wejścia. Wypróbowałem z 6, z note 1/2, z htc, takie ze sklepu zwykłe, ni cholerę...

TRZECI DUŻY MINUS telefon potrafi, może nie wypaść z obudowy ( przynajmniej jeszcze nie wypadł ) ale tak trochę wyjść z niej i trzeba go docisnąć. Działo się to u mnie jak nosiłem go w kieszeni albo po prostu podczas rozmowy.

Co do minusów, które opisałeś.

Też mam sporą grabę i problemów z rysikiem nie mam (paznokci też nie zapuszczam;) ). Mam z 5 kabli microusb od najróżniejszych telefonów i wszystkie pasują bez problemu. Co do wypadania z etui to problem jest z wyjęciem telefonu ale żeby podczas użytkowania wypadł z niego ;/ . Co do ograniczeń jakie powoduje NH to niektóre większe wtyczki jacka na słuchawki nie podejdą. Temat do przeniesienia tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krzysq

DRUGIM DUŻYM MINUSEM jest wejście do ładowania, połączenia się z telefonem ( czyli usb ). Podłączycie tam tylko standardowy przewód który dostaliście z NOTE 3, żaden inny przewód microusb nie wejdzie wam tam bo nie dosięgnie do wejścia. Wypróbowałem z 6, z note 1/2, z htc, takie ze sklepu zwykłe, ni cholerę...

TRZECI DUŻY MINUS telefon potrafi, może nie wypaść z obudowy ( przynajmniej jeszcze nie wypadł ) ale tak trochę wyjść z niej i trzeba go docisnąć. Działo się to u mnie jak nosiłem go w kieszeni albo po prostu podczas rozmowy.

Mam ladowarke do Tab S i podlaczam ja bez problemu. Nie masz kolego przypadkiem podrobki? Ja posiadam NH od samego poczatku jak mam telefon (czyli bedzie juz dobrych 6 miesiecy) i poza lekko startym lakierem na rogach kolo slotu na rysika, to telefon lezy w nim pewnie i nic sie nie przemieszcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie ja mam zbyt wielkie paluchy bo naprawdę nie mogę go wyjąć, w domu zrobię zdjęcie.

Tak samo z przewodami zaprezentuję wizualnie jakich użyłem i mi nie pasują, przewody są od: Nexus 7, Note 2 oraz 1, i jakieś takie ze sklepu które kupowałem jak zapomniałem z domu wziąć ze sobą.

Jeżeli chodzi o wypadanie to już chyba wiem kiedy się to zdarza, gdy rozmawiam to ręką trzymam obudowę od telefonu a jeden palec nieraz i dwa mam zawsze tam koło aparatu i chyba jak mocniej przycisnę to wtedy wypada. Jak będę miał okazję to uwiecznię ten moment.

Jeżeli chodzi o plusy jeszcze, to trzymam telefon z kluczami i często jakiś jeszcze śrubokręt lata w kieszeni i obudowa zaskakująco się nawet jeszcze nie porysowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krzysq

Mialem kiedys podrobke NH do S2 i tam rzeczywiscie guma sie rozciagnela i nie przylegala dokladnie do telefonu. Dostales nr seryjny razem z NH?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli chodzi o wypadanie to już chyba wiem kiedy się to zdarza, gdy rozmawiam to ręką trzymam obudowę od telefonu a jeden palec nieraz i dwa mam zawsze tam koło aparatu i chyba jak mocniej przycisnę to wtedy wypada. Jak będę miał okazję to uwiecznię ten moment.

U mnie nierealny do wykonania trik. Sorry, nie wierzę, że masz oryginał.

Mialem kiedys podrobke NH do S2 i tam rzeczywiscie guma sie rozciagnela i nie przylegala dokladnie do telefonu

Zgadza się, też kiedyś do S3 na test kupiłem za 30zł, i w koszu zaraz wyladował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mialem kiedys podrobke NH do S2 i tam rzeczywiscie guma sie rozciagnela i nie przylegala dokladnie do telefonu. Dostales nr seryjny razem z NH?

Jak wrócę do domu to sprawdzę, ale było takie ładne profesjonalne pudełko z naklejką i wszystkim. I naprawdę wygląda jak oryginalne, jeszcze nie widziałem nigdy tak bardzo dobrej odróbki bo to naprawdę wygląda na dobrą jakość.

Zgadza się, też kiedyś do S3 na test kupiłem za 30zł, i w koszu zaraz wyladował.

Zapłaciłem 45 zł, kupiłem na tej aukcji: Etui typu SPIGEN Neo Hybrid Samsung Note 3 + folia (4389056617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak wrócę do domu to sprawdzę bo pudełko i papiry zostawiłem sobie.

Tutaj zrobiłem parę zdjęć jak kupiłem, można zobaczyć pudełko i samą obudowę, myślę że w 100% oryginał: Index of /tmp/Spigen_Neo_Hybrid

Widać też moje paluchy, i uwierzcie nie dosięgnę nimi do rysika, chyba że nie będę obcinał paznokci długo długo :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj sobie moje porównanie oryginału i podróbki.

Jak nie umiesz wyjąć swobodnie rysika to jest to podróbka!

Największa wada podrobionego Neo Hybrid względem oryginału to zbyt wąskie wcięcie na rysik (wiem - do dziś nie wrzuciłem fotek porównawczych).

Ty zakupiłeś wersje w opakowaniu która na aliexpress jest około 2,5$ droższa od tej bez pudełka w foliowym woreczku.

Link do aukcji - ewidentny fake.

Gościu sprzedaje "Etui typu..."

Coś za coś tylko, że już lepiej było kupić samemu na aliexpress niż pozwolić wzbogacić się takiemu oszustowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przeczytaj sobie moje porównanie oryginału i podróbki.

Jak nie umiesz wyjąć swobodnie rysika to jest to podróbka!

Największa wada podrobionego Neo Hybrid względem oryginału to zbyt wąskie wcięcie na rysik (wiem - do dziś nie wrzuciłem fotek porównawczych).

Ty zakupiłeś wersje w opakowaniu która na aliexpress jest około 2,5$ droższa od tej bez pudełka w foliowym woreczku.

Link do aukcji - ewidentny fake.

Gościu sprzedaje "Etui typu..."

Coś za coś tylko, że już lepiej było kupić samemu na aliexpress niż pozwolić wzbogacić się takiemu oszustowi.

A i teraz rozumiem, dzięki za wyjaśnienie, widzisz dałem się złapać w sidły mocy nieczystych. A tak po prostu to nie przeczytałem poprawnie tytułu.

Edytuje moje posty by nie skazić oryginału.

Ale tak czy siak, PIERWSZY RAZ WIDZĘ PODRÓBKĘ takiej dobrej jakości :-), naprawdę jestem zaskoczony, zwykle podrabiane rzeczy to jest taki syf a to naprawdę można używać :-)

Zobaczę ten "aliexpress" sprawdzę jak tam kupować i zapewne tam zakupię.

To wygląda na oryginalną obudowę: http://www.aliexpress.com/item/Original-Galaxy-Note-3-SGP-Case-Neo-Hybrid-Genuine-SPIGEN-SGP-Neo-Hybrid-Case-for-Samsung/1584307479.html

Jaką opcję wysyłki wybrać?.

Edytowane przez graczu_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To wygląda na oryginalną obudowę: http://www.aliexpress.com/item/Origi...584307479.html

Jaką opcję wysyłki wybrać?.

Po co tam kupować skoro w PL masz ori w prawie takich samych pieniądzach ETUI SGP SPIGEN Neo Hybrid SAMSUNG GALAXY NOTE 3 (4505600261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zamawiasz i masz za 2 dni u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo dzięki za Link.

Po wypłacie zakupię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi