Skocz do zawartości
hihohiho

Lg g2 f320 - czy działa poprawnie w Polsce?

Rekomendowane odpowiedzi

A tu moje statystyki baterii po dwóch dniach i siedmiu godzinach od odłączenia od prądu:

post-363228-0-82461800-1442347934_thumb.png post-363228-0-79699400-1442347946_thumb.png

Telefon używany raczej oszczędnie, choć zdarzyło się kilka razy skorzystać z internetu mobilnego czy wysłać sms-a.

Edytowane przez otakuJaro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xivanser   otakuJaro

Koledzy chwalicie sie bateria ale powiedzcie ile ja ladujecie?

JA albo mam z##bany model albo nie wiem co na Cloudy 3.3 bateria laduje sie 4h i NIGDY NIE MA 100% zawsze 99  z zasiegiem na cloudy sie polepszylo ale to i tak nic bo zasieg lata jak lopata, potestuje jeszcze troche i sprobuje CM12 a jak nie to sprzedaje nawet jak mialbym stracic bo to sa jaja ze telefon jest do wszystkiego tylko nie do dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładuje się różnie, zależnie od ładowarki. Na 2,1 amperowej powinien robić to znacznie szybciej niż na dołączonej 1,2 A. W sumie nigdy nie mierzyłem mu czasu ładowania, robię to w nocy, jak śpię. No i nie ma problemu z osiągnięciem 100%.

Co do zasięgu, możesz spróbować wgrać plik modem z f320s http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2451426, ale lepiej wcześniej zrób backupa partycji modem, żeby mieć jak ją przywrócić. Jest też stworzony przez chińczyków plik, który niby coś robi z pasmami na f320, ale działa tylko na kitkacie, na lp po wkraniu go nie ma dźwięku. 

Co do cm, nie wiem, czy wgranie go pomoże, ale cyanogenmod 12.1 korzysta (i wymaga wgrania) z nowszego bootstacka (lollipopowego), cloudy wykorzystuje wersję z 4.2 albo 4.4, nie pamiętam dokładnie. Być może nowsza wersja bootstacka (czyli m.in partycji odpowiedzialnej za tzw. "radio") coś poprawi. Głowy w każdym razie nie daję. Plik modem dla cm12.1: http://file.thy2134.com/rom/?loc=LG_G2/CM-12.1/Modem (możesz spróbować wgrać, jeśli dalej będą problemy, jesli chcesz ryzykować, możesz też spróbować wgrać ten plik na cloudy, ale nie wiem, czy zadziała (inny bootstack) - jakby co, robisz to na własną odpowiedzialność).

Nie wiem, co więcej mógłbym ci poradzić. U mnie z zasięgiem internetu też nie jest idealnie, ale na pewno da się bez problemu dzwonić i odbierać telefony (czyli gsm jest w porządku). Tyle że ja korzystam z plusa, wiem, że orange ma trochę inne częstotliwości i na każdym moim telefonie zasięg orange był najgorszy (sprawdzałem plusa, play i orange).

Edytowane przez otakuJaro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Ps4-wioskaguy bateria nie ładuje mi się długo, 2,5 h to max. Najczęściej ładuję go w nocy, może 2 razy w dzień to robiłem.

@@otakuJaro zapodaj jak możesz link do download'u CM 12.1 dla F320L jak możesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-cyanogenmod-12-g2-korea-variant-t2981616- czysty cyanogenmod 12.1 - co prawda autor wątku pisze, że dla wersji S i K (nie testował L), ale myślę, że na L też zadziała. W razie problemów (brak zasięgu po wgraniu) można spróbować wgrać plik modem zalinkowany w tamtym temacie).

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-blisspop-team-blissmust-12b-t2985536- blisspop, tego aktualnie używam ja, lekka modyfikacja cm12.1 (dlatego niektóre opcje, te których w cm nie było, są po angielsku). Tu potwierdzone jest działanie na wszystkich wariantach f320.

Instrukcje instalowania podane są w tematach, albo stronę wcześniej w moim poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@otakuJaro sprawdzałeś wynik w AnTutu na CM 12.1 ?

Wysłane z mojego LG-F320L przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Xivanser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem, na czystym miałem około 39200, na blisspopie 38200, nie wiem, z czego wynika ta różnica, ale jest absolutnie nieodczuwalna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po dobie ok. szybko ładuje. Nie gubi sygnału. Bateria przez noc kilka %. Rom stock korea 320l

Wysłane z mojego LG-F320L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie spadlo ladwanie do 3h i 99%, zasieg sie troszke polepszyl i tyle z wad ogolnie jestem mega w telefonie zakochany ale juz przenigdy nie sprowadze niczego z zagranicy.

Mam prośbę mógłby ktoś wrzucic tapete z androida 5.0.1 ekranu blokady, bo mam 5.0.2 i jej niema jest to tapeta czarna na dole ma ziarnka piaseku albo złota wyglada genialnie a nigdzie w necie jej nie moge znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie bateria działa 3 dni ...ludzie zapominają lub nie wiedzą ,że bateria osiąga moc nominalna po 3-5 ładowaniach mam model f320s z LTE-A działa bardzo dobrze w Polsce .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi