Skocz do zawartości
Borowik13

[ROM] MIUI dla Defy 1.9.30

Rekomendowane odpowiedzi

Suchy

Jeśli macie problem z GPS to w ustawieniach GPS zmieńcie sobie chińskie ustawienia na polskie (pl.pool.ntp.org), bo prawdopodobnie macie domyślnie chińskie (przynajmniej w Milestone tak jest z oficjalnym romem).

PS. jak sprawuje się Wam ten ROM na Defy? Sam używam go tylko na MM, nie próbowałem Defy bo pożyczyłem ją bratu, a chętnie bym się dowiedział co działa a co nie na wersji z zieloną soczewką, jak multitasking itp. A gdyby ktoś nagrał filmik to byłbym przeszczęśliwy :P

edit: powyższe już nieważne, rom jest znakomity, śmiga fajniej niż na MM, niestety po angielsku, ale wszystkiego mieć nie można :P

edit2: użytkownik skwara stworzył polską wersję językową MIUI na nasze Defy :> Można wrzucić na Angielską wersję, wystarczy po wrzuceniu zip'a zrobić wipe cache i dalvika, następnie uruchomić telefon, zmienić język na polski i znowu w recovery zrobić wipe cache i dalvika i wtedy wszystko mamy po polsku :>

download: http://bit.ly/miui-1_6_17-defy-pl-skwara

Stawiajcie skwarze piwa bo robi kawał dobrej roboty ^^

screenshoty:

7s8SV.png9PmYh.pngiiKnC.pngHwLBw.png

Edytowane przez Suchy
    polska wersja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

To prawdopodobnie to samo co na miuiandroid.com tylko z wbudowaną paczką językową zamiast dogrywanej osobno, no i pewnie osoba, która to tłumaczy to jakiś Amerykanin ;p.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Tool] basebandswitcher V4 multilanguage V0.6 (07.06.2011) - xda-developers

Tu macie BB Switcher, działa, wybrałem europa rt 3.4.2 1900/2100 i działa.

[APP] [06/05/2011] Miui Weather Beta 1 Free [iNSTALLABLE APK'S] EDITED GPS - xda-developers

Tu ładna pogoda, wybierzcie MIUIDev_Weather_EU_Beta-signed.apk (5.19 MB, 6173 views)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kik-a

Jeżeli ktoś chce to po wgraniu miui-1_6_17-defy-pl-skwara trzeba puścić fix'y (lista i sposób wgrywania na xda link w pierwszym poście).

Działają wszystkie podstawowe funkcje telefonu (np. wifi, gps, aparat, kamera, multitasking).

Nie działa radio.

Osobiście używam rom'u od jakiegoś czasu i jestem b. zadowolony.

- duża ilość tematów do pobrania Online (za pomocą wbudowanego Menedżera Tematów).

- jeżeli wierzyć Quadrant'owi to koło 1900 (po podkręceniu na 1000 Quadrant pokazuje koło 2200) tyle cyfry a jeżeli chodzi o praktykę to np. Asphalt 6 działa bez problemu bez zacięć

- opcji troche jest więc można troche rzeczy poustawiać (nie jest to jednak tyle opcji co w CM7)

- zdięcia wszystko w porządku, przy video niestety mam przycięcia (obraz delikatnie drga co sekundę jakby miał czkawkę ale to może się karta moja nie wyrabia, albo wina śmietnika w telefonie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Z tym GPS to mam pewne wątpliwości czy działa prawidłowo, no chyba, że nad Łodzią nie ma satelitów :P Złapanie fixa jak dotąd mi się nie udało. (agps fix z tematu na xda mam wrzucony).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy włączyć WiFi i fixa łapie po 2 minutach za pierwszym razem.Mam wrzuconą czystą wersję" by skwara" bez wgrywania fixów( chyba już są w tym buildzie 1.6.17).

Testowałem na Motonavy i działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy
    Wystarczy włączyć WiFi i fixa łapie po 2 minutach za pierwszym razem.Mam wrzuconą czystą wersję" by skwara" bez wgrywania fixów( chyba już są w tym buildzie 1.6.17).

Testowałem na Motonavy i działa bez zarzutu.

Wyszedłem specjalnie na piwo do pobliskiego sklepu, pogoda jest elegancka, średnie zachmurzenie, wlaczone agps i 3G, stalem tam 15 minut i wykryło 1 satelitę i nie złapało fixa w programie gps status.

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem czyste MIUI Pl skwary na polskie oficjalne froyo, przestawiłem pasmo, zainstalowałem Motonav, włączyłem w opcjach WiFi i GPS, wyszedłem na balkon i po dwóch minutach miałem dostępnych 6 satelit w GPS test :)

Edytowane przez forester

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rly

Wrzucam spolszczenie do wersji 1.6.24 wykonane przez Skwarę

http://bit.ly/miui-1_6_24-defy-pl-skwara

facet robi ogromną robotę także wielki szacun dla niego.

Ja wrzucałem na angielską wersji ze strony miui.us i wszystko działa świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi