Skocz do zawartości
Borowik13

[ROM] MIUI dla Defy 1.9.30

Rekomendowane odpowiedzi

kik-a

W pliku manifest.xml pozamieniaj wszystko co jest w cudzysłowiu po słowie text= oraz format= na odpowiedni tekst po czym wkopiuj manifest.xml do pliku mtz.

--

pozdrawiam

Edytowane przez kik-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie tak zrobiłem i po wklejeniu i spakowaniu w plik mtz kiedy wrzyciłem go na tel nie widział....poprosilem wiec na forum w temacie motywów MUIU aby mi go spolszczył....kolega o nicku "windowsmobile" spolszczył go dla mnie, sciagnałem i działa, z ciekawosci podejrzałem plik i co widze? dokładnie to samo zostało spolszczone co ja wcześniej przerobiłem. Robilem to oczywi,scie w programie Notepad++ wiec nie mam pojecie co źle zrobiłem że po moich przeróbkach owy lockscreen nie działał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam testy romu 1.7.15? Ja jade puki co na 1.7.1 bo jest w pełni po polsku tłumaczony przez naszego forumowego kolege, wa w nowszych wersjach jest niby Polski język ale nie wszystko jest przetłumaczone w 100% :/ i to mnie własnie zniecheca do upgrade'u

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuvok

wgrałem 15, ale wkurzające są braki w tłumaczeniu po zainstalowaniu packa z angielskim. chyba zmienię na wajkiui na bazie 1.7.15 (jak tylko się pojawi)

to co mi się podoba w 1.7.15 to nowy sposób edycji ekranów i nowy widget - cyfrowy zegar z datą

aha, jeszcze ładniejsze ikony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzaqwer

Nowy jestem (przynajmniej jeśli chodzi o modyfikacje androida) - wybaczcie pytania ;)

Wersja MIUI 1.7.8

Czy jest możliwość dodania standardowego widgetu wiadomości Motoroli z Froyo (No wiecie, tego "brak ostatnich nieprzeczytanych wiadomości" czy jakoś tak) ? Jeśli tak - to jak? I ewentualnie gdyby ktoś miał odpowiedzialny za to plik... :)

Po rozwinięciu statusbaru (? - no ta belka na górze) pojawiają mi się tylko powiadomienia i jedna linijka z przełącznikaimi (tylko te od WiFi, GPSu, synchronizacji, wyciszenia i jasności, reszty gdzieś...nie ma, a była!) - prawdopodobnie coś przestawiłem w ustawieniach, ale nie wiem gdzie. Pomoże ktoś?

I na koniec: mms'y nie działają! APNdroid włączony z pozostawionymi działającymi MMS'ami i nic. Próba ustawienia punktu dostępowego ręcznie nie działa (nie pojawia się "ptaszek" do zaznaczenia ani przy edycji jednego z istniejących punktów ani przy dodaniu nowego) - co zrobić z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tuvok
    Po rozwinięciu statusbaru (? - no ta belka na górze) pojawiają mi się tylko powiadomienia i jedna linijka z przełącznikaimi (tylko te od WiFi, GPSu, synchronizacji, wyciszenia i jasności, reszty gdzieś...nie ma, a była!) - prawdopodobnie coś przestawiłem w ustawieniach, ale nie wiem gdzie. Pomoże ktoś?

wejdź w ustawienia -> personal -> toggle settings i tam masz opcje odpowiedzialne za te przełączniki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzaqwer
    wejdź w ustawienia -> personal -> toggle settings i tam masz opcje odpowiedzialne za te przełączniki

to było proste :facepalm: ma ktoś pomysły co do reszty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jest ktoś może chętny spolszczyć wersje 1.7.15? Rom jest naprawde swietny ale razi mnie że nie ma polskiego języka...

xzaqwer, nie potrzeba apndroida....wystarczy że odchaczysz na belce ikonke z transmisją danych a w ustawieniach sieci komorkowej zaznaczysz zeby odbierał MMSy...u mnie ten myk dziala...i nie potrzeba zadnych zewnetrznych programow...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi