Skocz do zawartości
xyz-htc

Aktualizacje telefonów HTC.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pracuje kilka lat w polskim oddziale HTC. Od kilku miesięcy zajmuje się Androidem. Mam dobre i złe newsy. Niedawno otrzymaliśmy androida 2.1 do testów.

Hero

Planowy termin wydania aktualizacji to 15-17 Luty. Nowa wersja Androida pojawi się we wszystkich kraja UE w tym samym czasie.

ERA G2

Tu mam złe info. Czas wydania aktualizacji będzie opóźniony. Developerzy ERY otrzymali już 2.1. Teraz wysyłane są do nich poprawki.

Magic.

Tu powiem szczerze mam tragiczne informację. Orange i HTC nie doszli do porozumienia. Nie otrzymaliśmy softu do testów, a więc szczerze wątpię w to, że kiedykolwiek będzie dostępny. Oddziały HTC z innych krajów otrzymały już romy do testów, oraz do poprawek językowych.

Jak, będę wiedział coś jeszcze to dam znać. Mam nadzieje, że uda mi się nagrać jakiś filmik z działania Androida 2.1 z sense.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie uwierze poki nie zobacze na filmiku:) to bylo by zbyt piekne zeby za miesiac moj heros dostal nowego softa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za rzetelną informacje. To jest jakaś żenada co się dzieje z tym Orange. Totalna porażka. Jak na razie to nie słyszałem żadnej ciekawej i godnej uwagi informacji pochodzącej od nich od czasu wprowadzenia Magica do oferty. Nie ... coś mi się zdaje że zmienię operatora. Zrootuje sobie swojego Magica (chociaż nadal mam przed tym obawy) i będę miał tą gwarancję w głębokim poważaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski

a ja wierze. Wiem jakie Orange robi problemy. Gdyby Magic byl dostepny w Orange UK to moze by bylo troche inaczej, aczkolwiek nie spodziewalbym sie rewelacji. Klania sie ta sama sytuacja co w Diamondem (dodam ze Diamond byl dostepny w Orange UK). Dla diamonda prawie kazdy operator dostal rom 2.03, oczywiscie oprocz Orange.

Zauwazyłem ze chyba Vodafone i HTC najlepiej sie dogaduja. W voda to prawie wszystkie htc maja kilka updatetow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tragicznymi wiadomosciami to przesada- jak bedzie 2.1 dla magikow to szczerze mowiac wisi mi totalnie czy od orange czy jakis inny :)

Albo sie sciagnie jakis inny dla 32A albo sie poczeka az ktos z customowych modderow zrobi swoj (Cyanogen na 2.1- mniam)

A tak z info- jakie znaczace zmiany ma 2.1 w porownaniu do 1.6 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grooby

Moj Magic jest z Orange ale nie kupowałem go z umową tylko na Allegro i jestem w Orange. Rozumiem ze dla mnie oficjalnej aktualizacji tez nie będzie?:)

Dziwie się tez samej firmie Htc i Google bo takiemu operatorowi jak Orange nie powinni pozwalać sprzedawac ich telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koro

Śmiech na sali. Jeśli sprawa z Magic'iem się tak skończy to będzie to mój pierwszy i ostatni HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam z niecierpliwością na tą wideo recenzję tylko mam nadzieje że się doczekam ;)

Tak się zastanawiam jak to będzie właśnie z G2 a po rocie już Hero czy aktualizację będzie można pobrać ze strony HTC czy też nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może petycja coś da - w końcu z siecią Rogers Amerykanie wygrali i dostaną update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koro

A jak wygląda sprawa z magiciem kupionym np. w vobis? Jakie firmy muszą się dogadać żeby ten telefon dostał oficjalną aktualizację? Ma ktoś maila do polskiego oddziału htc, do kogoś odpowiedzialnego za androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x