Skocz do zawartości
HighestEru

Jaką folię 3MK kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie widziałem twoje posty z reklamacji i ich daty, kiedy pisałeś "właśnie dostałem paczkę" i się dziwię... Jeżeli jutro nie dojdzie to poproszę o zwrot gotówki i kupię jakaś tanią z allegro... Niestety ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też zastanawiałem się jaką folie wybrać, ale stwierdziłem, że przecież to tylko folia...

Kupiłem classic już tydzień temu i nadal jej nie otrzymałem! BA! Na allegro tego samego dnia zamówiłem etui dla Xperii M dla mojej mamy i doszło już w środę... Trochę żałuję, bo mogłem kupić zwykłą za 2 zł na allegro poliwęglanową i myślę, że nie różniłaby się za bardzo od 3mk. No ale nadal czekam, mam nadzieję, że dojdą...

@Gamebook to rzeczywiście dziwna sprawa, proszę napisz na priv gdzie zamówiłeś tę folię, jeśli w naszym e-sklepie to podaj też nr zamówienia, a także opcję przesyłki jaką wybrałeś, chcę sprawdzić co się stało.

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folie przyszły, tylko na pocztę, a ja nie sprawdzałem skrzynki. Dostałem 2 foliowana ekran i jestem OKROPNIE WŚCIEKŁY!!! Jedna juz poszła do kosza, bo kurde jakiś jeden śmieć był, ale dam szansę drugiej. Wina to moja, nie folii, więc na razie ok.

---------- Post dołączono o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Ok, druga przykleila się bardzo dobrze, żadnych śmieci, pęcherza, jedyne co, to to, że folia się palcujepalcuje i zbiera tłuste ślady. Szkoda. Ale w życiu już jej nie odkleje, za dużo nerwów ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie mozna bylo usunac malutkiego paprocha i jeszcze raz przykleic? Podobno to nie klej i mozna wiele razy odklejac i naklejac;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie robiłem, wyszło 1000 razy gorzej. Odklejajac folie wpadlo jeszcze więcej kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odkleiłem oryginalne folie dopiero jak przyszły te od 3mk. Tym sposobem nie miałem problemu z brudem, czy kurzem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ja dostałem NOWY telefon, a folia tylna była tak zarysowana, że myślałem czy na pewno jest to nowy telefon. Na szczęście tylko folia, nie szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Folie przyszły, tylko na pocztę, a ja nie sprawdzałem skrzynki. Dostałem 2 foliowana ekran i jestem OKROPNIE WŚCIEKŁY!!! Jedna juz poszła do kosza, bo kurde jakiś jeden śmieć był, ale dam szansę drugiej. Wina to moja, nie folii, więc na razie ok.

---------- Post dołączono o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Ok, druga przykleila się bardzo dobrze, żadnych śmieci, pęcherza, jedyne co, to to, że folia się palcujepalcuje i zbiera tłuste ślady. Szkoda. Ale w życiu już jej nie odkleje, za dużo nerwów ;D

@Gamebook Ciesze się, że folia dotarła :) Co do montażu to rzeczywiście za pierwszym razem, ktoś kto jest mniej cierpliwy może się trochę namęczyć, ale polecam Ci zapoznać się z naszym filmikiem instruktażowym

. Warto też do pozbycia się niechcianych paproszków użyć listka Dust-Fix. Jego zastosowanie także prezentujemy w materiale video

A i życzę samych przyjemności w użytkowaniu folii! ;)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do użytkowników folii:

- które z dostępnych od 3mk się nie palcują?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie palcuje się podobno matte. Ja mam classic i na pewno się palcuje ;)

3mk. Na razie jestem zadowolony, folii nie widać. Oglądałem te filmiki, ale jakiś ten dust fix nie przypadł mi do gustu. Teraz jest idealnie. Nie ma żadnych śmieci, pęcherza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi