Skocz do zawartości
HighestEru

Jaką folię 3MK kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u Was, ale u mnie ten plastik nie jest dokładnie płaski tylko jakby troszkę wypuklony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja właśnie dziś dostałem swoją 3mk rock i niestety jestem zawiedziony. Foli ochronnej (niebieskiej)nie dało się ściągnąć plasterkiem doczepionym ale poradziłem sobie z tym. A później co najgorsze okazało się że czujność ekranu bardzo spadła co jest uciążliwe czasem nie da się rozwinąć paska powiadomień. Tyle dobrych opinie czytałem o tych foliach a tu taka niespodzianka porażka po prostu.

@Nuklodem czasami zdarza się, że folia właściwa i warstwa ochronna ulegają delikatnemu zgrzaniu na brzegach, wówczas aby je rozdzielić, trzeba trochę pomóc listkowi Dust-Fix, bardzo mi przykro, że trafiło to na Ciebie, ale również cieszę się, że mimo to sobie poradziłeś :)

Co do drugiej sprawy, o której wspominasz, bardzo istotnym jest dokładne przetarcie ekranu tuż po montażu folii, ta czynność powinna wyeliminować opóźnienia w reakcji wyświetlacza.

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamieszczone przez Nuklodem

Ja właśnie dziś dostałem swoją 3mk rock i niestety jestem zawiedziony. Foli ochronnej (niebieskiej)nie dało się ściągnąć plasterkiem doczepionym ale poradziłem sobie z tym. A później co najgorsze okazało się że czujność ekranu bardzo spadła co jest uciążliwe czasem nie da się rozwinąć paska powiadomień. Tyle dobrych opinie czytałem o tych foliach a tu taka niespodzianka porażka po prostu.

@Nuklodem czasami zdarza się, że folia właściwa i warstwa ochronna ulegają delikatnemu zgrzaniu na brzegach, wówczas aby je rozdzielić, trzeba trochę pomóc listkowi Dust-Fix, bardzo mi przykro, że trafiło to na Ciebie, ale również cieszę się, że mimo to sobie poradziłeś

Co do drugiej sprawy, o której wspominasz, bardzo istotnym jest dokładne przetarcie ekranu tuż po montażu folii, ta czynność powinna wyeliminować opóźnienia w reakcji wyświetlacza.

Trzymka, Paulina z 3mk

Przetarłem ekran jest trochę lepiej ale ciągle się przerywa dotyk i jest to nieco uciążliwe, a muszę pochwalić z drugiej stron Dust-fix gdyż poprawiłem raz folie i bardzo dobrze się sprawował :D . Myślę że więcej trudności nie będzie już i jestem miło zaskoczony dawno nie widziałem firmy która tak szybko reaguje na informacje o problemach użytkowników i pomaga w bardzo krótkim czasie. :)

Edytowane przez Nuklodem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam folie 3mk, ale classic. To raczej nie wina firmy, bo nawet bez folii zauważyłem słaba czułość. Z folią da się żyć, ale trzeba dotykać ekran dość rozsądnie. Zdarza się, że delikatnie jeżdżę palcem po ekranie i nie reaguje. Podobno w tablecie Z od Sony tez tak czasami jest.

Wysłane z Xperii M2 przy pomocy Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacobb

A ja mam matte i smiga fajowo :P

Tylko na przodzie nie wiem jakim cudem ale rozciela mi sie jakby jakos troszke ta folia....ake ekran caly, uff! :)

I jakies dwie ryski sa, ale chyba od tego jest folia, zeby nie uszkodzic ekranu....

Jak bede wymienial folie na inna to tylko matte! Palcowanie? A co to wgl jest? Hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Solid na przód i tył folia jest super ale z tyłu odkleja mi się lewy róg i obawiam się ze za niedługo całkiem odpadnie mi ta folia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem sobie dwie na przód... Pierwszą źle przykleilem, a druga ideał. Bawiłem się z tym chyba z pół godziny. Mam etui wiec nie potrzeba mi na tył, a często zdejmuje je i wkładam do pokrowca, wiec by się odlepialo.

W sumie jest różnica w 3mk a tanich gratisowych do etui. Moja mama dostała gratis do etui i teraz musze kupić jej nowa bo masakra. To nie są ryski... Rysy to i tak łagodne określenie. Do tego brudzi się i odkleja. 3mk rządzi.

Wysłane z Xperii M2 przy pomocy Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam Solid na przód i tył folia jest super ale z tyłu odkleja mi się lewy róg i obawiam się ze za niedługo całkiem odpadnie mi ta folia.

Podeślij proszę zdjęcia - sprawdzę co mogło być przyczyną. Jeśli folia choć trochę nie przylega, to nie można już polegać na jej właściwościach ochronnych. Raz zadarta folia, zebrała już zanieczyszczenia, które tylko zwiększają dalszy demontaż. Sugeruje wymienić folię tak szybko, jak to możliwe i nie ryzykować zarysowania. Kilka tygodni temu wprowadzona została nowa generacja 3mk Solid :) - warto wypróbować przy tej okazji :)

Trzymka, Malwina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakieś zniżki dostane na zakup folii? :-) zdjęcie jeszcze dziś podeślę. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja też mam folie 3mk, ale classic. To raczej nie wina firmy, bo nawet bez folii zauważyłem słaba czułość. Z folią da się żyć, ale trzeba dotykać ekran dość rozsądnie. Zdarza się, że delikatnie jeżdżę palcem po ekranie i nie reaguje. Podobno w tablecie Z od Sony tez tak czasami jest.

Wiesz co ja bez foli miałem idealnie naprawdę widać różnice w dotyku jak założyłem folie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi