Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
Alexmicz

[S4 zoom] gdzie znaleźć 3 plikowy rom

Rekomendowane odpowiedzi

witam uwaliłem swój telefon zacina się na logo samsunga i mam pytanie gdzie znajdę rom 3 plikowy albo może ktoś zna jakąś inną metodę by to naprawić

---------- Post dołączono o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

gdzieś wyczytałem że jest mi potrzebny plik PIT by zrobić Re-Partition >:( jest ktoś w stanie mi pomóc ?

---------- Post dołączono o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

po 10 godzinach walki nie mam sił dobra więc :D jak się domyślam jestem jednym człowiekiem na ziemi który posiada ten telefon i nie jestem w stanie go naprawić, sprawa wygląda tak mam gwarancje ale gdy wchodzę w download mode mam status custom można jakoś to zmienić czy zostaje mi popełnić samobójstwo :zdziwko: i całkowicie uwalić telefon do stopnia by się nie załączał i jeszcze jedno pytanie gdy już tak zrobię to ktoś testował ten sposób nie wykryją że coś w telefonie było robione czy po naprawie dalej będzie status custom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LuziQ

No właśnie odnośnie stanu custom. Wczoraj zainstalowałem BusyBox do tego jedną apkę wrzuciłem do system/app. Stan urządzenia zmienił się na nieoficjalny. Żeby było zabawniej po usunięciu apki oraz usunięciu Busyboxa z poziomu Uninstall status urządzenia wrócił do oficjalny! I to nie jest żart.

Swyped on Venue 7

edit:

Odnośnie opro tu masz dwa linki gdzie one są, ale czy złożone z jednego czy z trzech plików, niestety Ci nie odpowiem, bo nie mam potrzeby pobierania ich. Najnowsze, które są dostępne na SM-C101 w Polsce:

http://samsung-updates.com/details/21740/Galaxy_S4_Zoom/SM-C101/XEO/C101XWUAMK4.html

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=23415

Edytowane przez LuziQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki wielkie ale telefon powędrował do serwisu jak myślicie gdy wszystkie statusy są oficjalne to mogą się czegoś doczepić ?

Edytowane przez Alexmicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Norbas

Czy można prosić o wskazanie gdzie znajdę rom 3 plikowy???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Norbas

Serdeczne dzięki. Wgrywam normalnie przez odina i po tym mam telefon czyściutki jak z fabryki?

To jest 4.4.2?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Norbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Tak to jest soft 4.4.2, bo z tego co widiałem to nie bylo innej nowszej wersji.

Wrzucasz przez Odina i telefon czysciutki jak pupcia niemowlęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi