Skocz do zawartości
FallChildren

"Niestety, LGSystemServer został zatrzymana" - brak zasięgu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu mam problem, telefon co pare sekund wyświetla mi ten komunikat, towarzyszy temu kompletny brak zasięgu(brak usługi) i przekreślony symbol danych mobilnych po rozwinięciu paska notyfikacji. Czasem zdarzało się, że po 5ciu restartach z rzędu telefon nagle jak gdyby nigdy nic łapał zasięg od razu ale działał normalnie może chwile, ale i tak gdy chciałem zadzwonić najczęściej wyświetlał "reorganizacja procesów wewnetrzych, prosze czekać". I potem i tak ten komunikat. Stało się to nagle, po prostu rano wstałem i przywitało mnie to okienko. Na koniec dodam, że o ile wczesniej telefon czasem działał to teraz od kilku dni mam ciagle ten komunikat.

Napisze liste rzeczy które zrobiłem:

-full reset i instalacja V20O, full reset

-Full reset i V20H, full reset

-Różne kombinacje z rootem i bez

-Przywracanie backupa i nie

-Kupowanie różnych kart sim, na każdej bardzo podobnie, teraz już w ogole nie działa.

-Przed chwilą podmiana plików lgsystemserver apk i odex, teraz mi wyswietla ze zatrzymano com.android.phone :D

Internet nie ma rozwiazania na to, moze ktos tutaj mnie naprowadzi.

W ogóle "uwielbiam" nowoczesna elektronike ze potrafi sie tak po prostu lezac na stole i cos tam sobie robiąc kompletnie bez wiedzy uzytkownika..

Edytowane przez Szynku
    Nie używamy wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na twoim miejscu wysłałbym na gwarancję, możliwe, że to problem hardware'owy a nie software'owy, bo czyszczenie i zmiana romu stockowego nie daje efektu.

LG L9-P760 /TapatalkVIP 4.7.3 /4.4.4KK AxxionKat 1.4.0 by @Xerdox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam juz po gwarancji i szkoda mi pieniedzy na naprawe tego telefonu, ciekawe co mu sie porobiło.

W takim razie jeszcze jedno pytanie, mam teraz ten com.android.phone wyswietlajacy sie, zrobiłem hard reseta i jak właczam telefon to mam tą początkową konfiguracje ale nie da sie jej przeprowadzic bo jak telefon wchodzi w ustawienia to wyswietla ten komunikat i wraca do pierwszego ekranu(tego z wyborem języka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj załadować jakiś backup i włącz telefon bez karty pamięci i daj mi raport.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłbyś powiedziec jak to zrobic, gdzie szukać informacji o tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie poradniki masz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem sobie V20H przez kdz i s/w bo inaczej nie wykrywało mi telefonu, i zaczął telefon działać, i dzwonie normalnie choc juz raz wyskoczyla mi "reorganizacja procesow wewnetrznych" ale smsy wysylam i dzwonie, jak na razie, pewnie za pare godzin znowu bedzie ten komunikat wyskakiwał. O jaki raport Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o to, czy telefon będzie działal tak jak trzeba, a pozatym jak chcesz mieć trochę lepszy przebieg na baterii i minimalnie lepszy zasięg wgraj sobie v20o.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie telefon działał normalnie od razu jak tylko wgralem nowy rom, po paru godzinach problem powrocil wiec wydaje mi sie ze to jednak kwestia oprogramowania, jak myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia. Z oprogramowaniem chyba wszystko ok, jak działało przez kilka godzin dobrze, może coś się uszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi