Skocz do zawartości
RoboGamer

My Phone Cube Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

;)Witam jako ze zauważyłem ze żadne a moich 5 par słuchawek nie chcą współpracować z tym telefonem tylko oryginalne graja jak graja :D może byśmy tutaj spisali listę słuchawek które wam działają dobrze z tym telefonem co na pewno pomorze innym w zakupie nowych słuchawek do tego właśnie modelu.Wpisujcie model słuchawek z którymi chodzą :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo. Słuchawki od Lg, samsunga i nokii z poprzednich telefonów dziwnie się zachowują (trzaski, przerywanie, czy wyciszony wokal). Ale TDK nauszne i gamecomy gamingowe grają lepiej niż pod kompem ładnym czystym dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

o to fajnie ze jakies chodza dobrze :D Jesli mozesz podaj model sluchawek dokladny bd powoli tworzyc liste kompatybilnych sluchawek :D

Edytowane przez ReaderPL
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem jeszcze parę i chodzą mi wszystkie bez mikrofonu. Problem jest z tymi z mikrofonem w jednym kablu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde ja sprzawdzalem wszystkie ale z micro mam :D i wlasnie teraz wygrzebalem sluchawki za 9,99 z biedry :D o dziwo działają czyli powinny działać wszystkie bez micro :D

Edytowane przez ReaderPL
    Ten temat nie służy do polecania słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro już jest dostępnych parę różnych słuchawek nausznych, dousznych, dokanałowych, tak że już jest w czym wybierać. Etui też się pojawiły, szkoda tylko że baterii większej dokupić jeszcze nie można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yyy chodzi ci o te z podpisem myPhone? Ja myślałem raczej o jakiś senkach lub coś w tej grupie ja chciałbym porządne słuchawki a nie jakieś kolejne piszczałki

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to prawda co mówią, że Cube ma być w biedronce sprzedawany to pewnie pojawi się więcej sprzętu i może więcej ludzi zacznie przy nim dłubać. Chwilowo to chyba najlepsze dostępne nie licząc oczywiście bt.

Nauszne Słuchawki HF mikrofon do myPhone Cube (4367480745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety jak mówiłem interesują mnie tylko słuchawki dokanałowe żadne inne nie wchodzą w grę. No skoro nie żadnych oryginalnych to trzeba będzie kupić jakieś sony albo sennheiser bez mikro powinny działać

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W NextS jest ten sam problem. Działają albo zwykłe nie-andkowe słuchawki albo te fabryczne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi