Skocz do zawartości
RoboGamer

My Phone Cube Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Sennheiser I4 działają bardzo dobrze. Ale widzę, że Cube ma coś w rodzaju filtra górnoprzepustowego na wyjściu audio, bo jest o wiele mniej niskich częstotliwości niż np. gdy słucham z interfejsu audio pod laptopem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra i to mi chodzilo czyli twoje senki smigaja :D wiec powinny wszystkie bez micro dzialac :D ruszam do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maran

Hej

W słuchawkach z mikrofonem jest zazwyczaj przycisk służący do odbierania?? przełączania rozmów?? bóg wie czego, Ale w momencie kiedy słuchacie w MYphone muzyki np na słuchawkach z noki lub alcatela(sprawdzone) i naciśniecie ten przycisk w słuchawkach dźwięk automatycznie się poprawia a słuchawki grają tak jak grać powinny. Z braku laku zablokowałem przycisk w słuchawkach tak aby był wciśnięty i tak używałem je dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adie13

Jeżeli komuś telefon nie wykrywa poprawnie podłączonego mini jacka to polecam zainstalować darmowy programik Soundabout (dostępny w google play). Pozwala na zmuszanie telefonu z korzystanie z danego źródła dźwięku. Mi pomogło :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafitt

No niestety słuchawki bez mikrofonu Sony MDR-EX10 nie działają poprawnie >:( Jedna słuchawka gra normalnie, a druga prawie w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej zasadzie działa ten program soundabout? Zainstalowałem go i dalej telefon albo nie czyta słuchawek albo są trzaski itd. Co trzeba w tym programie ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titopl

ja używam słuchawek od nokii N97 z mikrofonem, grają super i jakoś nie maiłem z nimi problemów :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem słuchawki firmy Philips typ SHP1900 (słuchawki bez mikrofonu). Działają tak jak powinny, chociaż zadowalającą jakość dźwięku osiągnąłem po aktywacji equalizera i poprzesuwaniu suwaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi