Skocz do zawartości
RoboGamer

My Phone Cube Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

TDK Mp100 działają bardzo dobrze, a w połączeniu z viper FX jest cud, miód i orzeszki :-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawdem

mozliwe że tak ale to mało prawdopodobne ze względu na zmienione piny w cube wczoraj byłem w saturnie sprawdziłem chyba z 15 modeli zestawów słuchawkowych i wszystko do kitu, albo nie grały albo cicho a dźwięk się poprawiał po naciśnięciu przycisku odbierania rozmów na zestawie ... po czym pewna młoda pani zaproponowała mi przejściówkę wygląda mniej więcej tak http://allegro.pl/adapter-jack-4-pin-mesko-zenski-zamieniajacy-piny-i5085496090.htmlzamienia piny i wtedy wszystkie grały słuchawki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem te http://www.x-kom.pl/p/210528-sluchawki-azusa-sn-ip1-czarno-czerwone.html i są ekstra jak na tą cenę, a cała wspaniałość polega na tym, że mają przełącznik między trybem ogólnym a standardem apple. Nie wiem na jakiej zasadzie dokładnie to działa, ale grają jak trzeba.

Edytowane przez piotrex1993

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bez problemu działają Senki HD201 jak i jakieś stare pchełki z nokii. Ogólnie z żadnymi nie miałem jeszcze problemu, ale dopiero po zainstalowania viper fx jakość dźwięku poprawiła się do zadowalającego mnie poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi